• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    zítra v deset hodin máme prohlídku místa. kdo ste mi psal do posty, ze byste si rádi vybrali místo pro svůj projekt, tak je zítra možnost.

    kdyžtak pošta
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    fotka z místa pro predstavu.

    kdyby nekdo poznal,tak si to nechte pro sebe


    stale je jeste dost volnych vnitrnich prostoru na ruzne instalace, takze se kdyztak ozyvejte. mame i nejake drobne na proplaceni nakladu


    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    v novem prostoru mame letos opet povoleno malovat, takze si vemte barvy a muzete se tam vyradit. + se naky barvy pokusime zajistit sami
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ten uz dlouho nebyl no..
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    ... a bude Marius Konvoj?
    jeho aktivní FB

    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    asi spis ne, musel by to nekdo cely zprocesovat na jedny ze stagi..
    STARF
    STARF --- ---
    bude machine jam?
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    jenom takový info ohledně možnýho materiálu-V Lysé nad labem se v místní škole mění okna a předpokládám, že ty staré rámu se budou vyhazovat-já sama nevím, jak bych je využila, ape příjde mi to v takovém množství jako docela dobrý tvůrčí materiál, kdybyste měl někdo zájem...:)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    EELISHKA: id ska
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    SUOTAM: Praxe z Liberce z května:
    Půjčení 3ks přenosných značek "Jiné nebezpečí", včetně stojanů, na víkend mě stálo asi 107,-Kč vč DPH. Možná to byla trochu ukecaná cena, nicméně jestli, tak o pár kaček. Bez dopravy teda (vejde se to do většího osobáku).

    Zábor komunikace - v mém případě zvláštní používání komunikace spanilou jízdu (s jednou krátkodobou uzavírkou na cca 15minut) stojí 100,-Kč/úřad, který je majitelem silnice. Jednou pro město Liberec, jednou pro město Jablonec, jednou pro Liberecký Kraj. V případě úplné uzavírky nevím, nicméně myslím, že procedura a ceny jsou podobné.

    A je třeba ty zvláštní užívání komunikace řešit minimálně 30 dní dopředu, potom už se to nestíhá, úředníci prskají a dělají ofuky. Je to běhání, ale zvládnout se to dá.

    Co dál? ;-)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    neni to tak jednoduchy
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    SUOTAM: zabor silnice by neměl být tak drahý. Co já vím, tak ty bys to měl jen někde nahlásit a obec nebo město by to měli udělat za tebe. Jen je s tim voser s papírováním a voláním...

    jinak zkoušel - http://www.psas.cz/index.cfm/sluzby-firmam/dopravni-znaceni/ ?
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    otázka: když bych tam chtěla prodávat něco k jídlu, jaké jsou požadavky?
    poslali byste mi prosím kontakt na někoho, s kým bych to mohla probrat? díky
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOULO_BOB: myslim ze na acidelika stagi by se mohla hrat nejaka ta halucinogenni muzika:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam