• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Posilame s Tekkanne pozdravy z Kambodzi, pijeme Mojito za dolar a myslime na to, at je to nejlepsi Freez, co kdy byl. Good luck!
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    BIGG23: má plno :) už pls nevolat
    KAPITANKUN
    KAPITANKUN --- ---
    MIHAAL: jasny, takhle..uz chapu.dik. nebo se da jet do kamennych zehrovich a pak 3 km pesky primo k arealu
    TILLIT
    TILLIT --- ---
    Nejede tam nekdo v sobotu odpoledne s navratem jeste tehoz dne do prahy? Jela bych na cumendu, na benzin prispeju
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    KAPITANKUN: dej si vyhledat Praha » Libušín,,Důl Kladno, cislo busu, co jede dneska na freeze je 220063 15 (CSAD Slany)
    mozna se pletu, ale vzhledem k tomu, ze na mapy.cz je zastavka MHD Kladno, ktera opravdu nefunguje, a na "hlavni" silnici smer Smecno je dalsi, moderni zastavka, tak predpokladam, ze neni duvod, aby neexistovala a na IDOSu byly nejaky bludy, coz vetsinou nejsou.
    ja ale stejne pojedu autem, takze si tam zavolejte kdo chcete jak chcete sami:)
    KAPITANKUN
    KAPITANKUN --- ---
    MIHAAL: vzdyt "kladno-slany" jsem nasel 11 km od Libusina..jsem zmaten
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    cao decka,vybouchl mi odvoz , vezu na freez hommos atd potrebovala bych nabrat v hus23 okolo 15h..muzete me prosim nekdo vzit?muj tel 733 225 240
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    jo ta druha tady funguje
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    DOGGY: TWILIGHTZONE: zastavky jsou tam u arealu dve. imho ta na "hlavni" funguje normalne (kladno-slany).
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DOGGY: idos posledni dobou neni vubec dobrej, vyhodilo mi to nekolikrat uplne blbe udaje :(
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    TWILIGHTZONE: damn you idos, dik za info :)
    EXX
    EXX --- ---
    cca 3-4 mista zitra v cca 5-6 z prahy komorany . posta
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    DOGGY: nefunguje .:(
    MILLY
    MILLY --- ---
    Dvě místa v autě z Prahy zítra večer? ;-) Přispívám marmeládami a sušenými bylinami obvykle :-D, ale je možný i peněžitý příspěvek. Přítel pojede z Jablonce do Prahy, tak případně už ztama..
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    funguje teda ta zastavka primo u arealu? idos nachazi fajn spojeni z dejvicke s jednim prestupem az na misto konani ...
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    MATT: to mam od grafika, ja uz to nepredelam :(
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    MATT: Si to uprav. Já sem to v Aičku zkrátil tu levou část a zvětšil celý na A4 a je to tak krásně čitelný.
    MATT
    MATT --- ---
    TWILIGHTZONE: posli prosim pdf kde jsou dva letacky na jednu A4, dik
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    KREDENC: hele promin, kdyz uz jste tam byli schopni dat ten text, tak proc jste si tam nedali letak? nebo stacilo poslat prosbu do posty....ale ted to nemam cas resit
    KREDENC
    KREDENC --- ---
    TWILIGHTZONE: TED uz je dost pozde imo - myslim, ze je to nefer hlavne kvuli zahranicnim hostum, ze se o nich nikdo nedozvi - ja tam za barem budu stat tak jako tak..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam