• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Ani my nechceme jen přihlížet! | Freeze Fest aneb Kultura Jinak
    http://www.freezefest.cz/novinky/23/ani-my-nechceme-jen-prihlizet
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    WASHO23: maso tam bude i jinde,jen sme dospeli k nazoru,ze bude jidla malo, a ze je tam vic vege jidel,tak sme poptali maso.vic se v tom neni potreba babrat
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    zkouseli.ste HotGod..? maso i vege, zakladaj si na surovinach, maj stanek... jeno tak napadlo. = )
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    ROMANITO: to prece nikdo nepsal, ze to nebude ono. jde o to, ze se bojime, aby tam toho jidla nebylo malo. meli jsme rozjednany naky moznosti, ale vsechno padlo. mmch dalsi vege stanek nam to zrusil kvuli konkurenci.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    TYCZKA: BP s burgrama by do toho nesli?
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    KOCOURMIKES: z kuřat?
    ROMANITO
    ROMANITO --- ---
    TYCZKA: já se nečílim, spíš rejpu :) jak napsal Washo...když tam bude kuchyň s masem, tak ať tam je. Jenom mi přijde zvláštní jí shánět tejden předtim protože, když tam nebude, tak to neni vono.
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ROMANITO: vege jídla bude spoustu, tak se nečil, ano?? :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ja prijedu s kurecim stankem
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    JARDAK: si das falafel a nejaky dobry plaaacky a bude ti taky dobre;-)
    ROMANITO
    ROMANITO --- ---
    SUOTAM: kdybyste tejden před freezem sháněli bezlepkovou kuchyni, nebo třeba tu, která vaří jenom z lokálních surovin, tak chápu, ale shánět masovou kuchyň "protože bez masa se kalit nedá" a "nenajíš se" mi přijde úsměvný...
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    TYCZKA: v nejhorsim nakupte spekacky a prodavejte za dvacku s chlebem, to by mohlo lidi s aktualnim masovym abstakem upokojit a navic ma to spolecny opejkani u horicich barelu takovej peknej presah :)
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    hele ja si rad dam za ten vikend nejaky maso. na ty litry piva co tam vypiju to urcite sedne vic nez misa salatu :) takze za me dik :)
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    Já teda chápu, že freeze neni žádnej veganskej festival, ale jestli se tak nějak samo od sebe vyvrbilo, že vsichni vařej bez masa, tak nevim proč na tom mermomocí něco měnit. .. Každá poptávka snad nemusí bejt za každou cenu uspokojena ne?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ROMANITO: rizkarnu nechceme,ale bokem to neni,nikde se nehlasime k tomu,ze nejime maso
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    TYCZKA: byl bych ochotnej se podilet, nicmene jidelnu dohromady nedam.
    mam velky auto, mohu pujcit velky plynovy gril, nejaky gastrovybaveni by mi mozna zapujcili z vily flora..?, byl by potreba zbytek tymu, varne nadoby, nejaky lednice.. a samozrejme megarychlej brainstorming o tom co delat, kolik tam bude ucast, kolik bude jinejch foodstagi atp. posta kdyztak
    ROMANITO
    ROMANITO --- ---
    TYCZKA: to je dobře bokem :) zkuste Řízkárnu ( https://solis.noblogs.org/2015/01/24/protest-proti-restauraci-rizkarna-za-vyplaceni-dluznych-mezd/ ) , nevyplácí mzdy zaměstnancům a hejtuje uprchlíky, tak by jste to měli i s přesahem....
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM: uz mam
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Freezefest shání jídelnu, která by vařila pro NEvegetariánské návštěvníky. Pro bližší info pište na zuzana.skrivanova@gmail.com nebo volejte 605289963.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam