• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    CONSPIRA
    CONSPIRA --- ---
    Nádhera nádhera nádhera nádhera nádhera nádhera nádhera nádhera nádhera nádhera nádhera nádhera nádhera
    Díky za ten víkend !!!
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    super fest! díky. nějaké fota tu:
    cunesk8 | 2015_09_13-11 - FreezeFest 2015 (Důl Libušín) – rajce.net
    http://cunesk8.rajce.idnes.cz/2015_09_13-11_-_FreezeFest_2015_Dul_Libusin/
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Zůstala nám v našem cirkusovém stanu taková malá zelená taška přes rameno, sou v ní jen cigarety. Původně sem myslel že je někoho od nás, ale není, takže to tam asi odložil někdo uplně neznámej. Kdyby se po ní někdo pátral mám ji u sebe. Sem nekuřák, takže cigarety nevykouřím... :)

    Foto here:
    http://i.imgur.com/Rf1wAQG.jpg
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    SUOTAM: My děkujem! Už několikrát jsem letos "vykřikoval", jak to byl někde hodně super víkend. Nicméně k Freeze Festu jednoznačně řeknu, že to byl nejlepší víkend! Nejen muzika, vizuálno (zdravím Kino Kitchen :-) ),...ale celý freeze vesmír, který funguje, přesně tak jak má!!! Absolutně celistvý pozivitní zážitek, tvořený malými milými detaily, spoustou starých, mladých i úplně nových kamarádů apod., ...

    Příště (za rok?) jedu dřív, přijet v pátek za tmy je fakt málo!

    DÍKY!

    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Nasly se i naky telefony.vecer sepiseme
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Pár nálezu máme, ale žádnej telefon tam bohužel nebyl. Jen oblečení a jedna peněženka s doklady.
    Bude to k dispozici v Puntu. Bližší info vč. seznamu sem dame během dne...
    TEEREZKA
    TEEREZKA --- ---
    super super super! Diky. A kdyby nekdo nahodou nasel obyc. bezovou mikinu, ve ktere byl zrejme telefon cerny HTC se sprostou nalepkou na zadnim krytu, tak mi dejte vedet do posty, diky! :)
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    SUOTAM: pro me uz leta nejlepsi festak. letos se opet vydarilo! diky za super vikend
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Jinak diky vsem,bylo to super!
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Cau, nechcete nekdo brigadu jako zavoznik pri zitrejsim odvozu praktaku a beersetu? 100 na hodinu, pred desatou odjezd z prahy. Kdyztak posta.diky!
    MOLYTAN
    MOLYTAN --- ---
    nejak mi na posledni chvili vybouch odvoz, tak nenasla by se tady nejaka dobra duse, co by me dnes (sobota) odvezla? pripadne taky mou kamaradku,,, diky fiky.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Ahoj, shánímě dvě místa z Phy kolem 22-23 (od půlnoci máme směnu na vstupu). Díky kdyby náhodou :)
    DEMENAPIVO
    DEMENAPIVO --- ---
    ahoj, nemá někdo dvě volná místa dnes tak kolem 19. hodiny? vděk a příspěvek na benzín samozřejmostí. kdyžtak pošta, díky..
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    Shanim odvoz z Prahy na zitra odpoledne. Jedu ja + pritelkyne. Kdyby nekdo jel, nebo vedel. Diky
    ANTON_
    ANTON_ --- ---
    ahoj, SHÁNÍM vůz disponující také řidičem, který by mě teleportoval z HRADCE KRÁLOVÉHO / Náchoda či něčeho takového v sobotu večer na místo konání

    příspěvek na benál samozřejmostí

    budu mimo internety tak kdyžtak prosím 608 195 204
    děkuji pěkně -)
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    nabízím až čtyři místa z prahy na freeze teď cca ve dvě.
    pošta
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    TRASH * Freeze Fest kino * 2015
    https://vimeo.com/138887656
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Mam 3 mista v aute, jedu zitra kolem 12:30 z Brandysa a na misto po jizni spojce
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    nasel by se nekdo, kdo by na FF jel naopak az v sobotu? Shanim odvoz pro sebe a prcka (dite se sedackou), tatinek nam jede uz v patek rano a na cely vikend je to pro nas s prckem zatim asi jeste moc dlouhy, diky:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam