• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    a ty sluchatka byly/jsou kdyztak moje :]
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    dbm | freeze2k15 – rajce.net
    http://dbm.rajce.idnes.cz/freeze2k15
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ztratily se zánovni sennheiser hd25 II s kroucenym kabelem a origo zlatou sroubovaci redukci, cerny nausniky v neorigo kozenym pytliku zomo

    pravděpodobně je někdo zabalil s deskama, v domění,že jsou jeho, podívejte se prosím!
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    CZECH23EKTOUR: myslíš ty hvězdy? tak je to focené v sobotu kolem půlnoci. hvězd bylo docela dost, tak jsem to cvaknul kompaktem, nechtělo se mi vytahovat zrcadlo s GPS :D
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ozvete se mi prosim do posty, pokud jsem se s nekym domlouval na proplaceni nakladu a pak to v nedeli nevyresil, bylo vas vic a mohl jsem na nekoho zapomenout.

    stejne tak se prosim ozvete, kdo ste mel vstup zdarma za nataceni videa.

    diky
    BADBOY23
    BADBOY23 --- ---
    RAVEBOY: mame nahranejch asi 18h kuli technickym problemum ale tebe tam zrovna mame az to dam nak do kupy tak to nekam nahodim
    BADBOY23
    BADBOY23 --- ---
    RAVEBOY: mame nahranejch asi 18h kuli technickym problemum ale tebe tam zrovna mame az to dam nak do kupy tak to nekam nahodim
    FRDK
    FRDK --- ---
    PEETIK: My ve čtyři a taky už nikde nic.
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Njn, priste se musim vyhnout vyjezdu ve spicce, jel jsem v nedeli po poledni. Nastesti pani dopravni policajtka byla takova pohodova mamca a dostal jsem jen dejchnout.
    S tou kolonou nevim, v tech Milovicích tenkrat brali fakt kazdyho, kolona nekolona a ted předem vyhrozovali s tim samym, mel jsem z nich nerva :)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    FAEKAL: tak si rikam, kdyby se u vyjezdu utvorila kolona 20ti aut, tak chytnou maximalne prvni 2. nejlepsi zpusob jak s nima vybehnout je proste se domluvit :)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    FAEKAL: ja teda jel jeste v sobotu v noci a nikde nikdo. kdyz jsi vzpomenu na milovice, jak brali uplne kazdyho...
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    FAEKAL: ja sem odjizdel az nejak kolem 18hod v nedeli a zadny benga sem nikde nepotkal.
    MASOO
    MASOO --- ---
    CRAZYHBO: na rave on nalezeny jeste 2mikiny (bezova a seda extra vyvonena) obe na zip, spis holcici a hnedy triko taky damsky s dlouhym rukavem a pansky cernobily boty
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Akce byla paradni jako kazdej rok, big up organizatorum :)
    Jen ten nedelni vyjezd byl docela dramatickej, co jsem vypozoroval, tak sli hlavne po busech a dodavkach, osobaky projizdeli na pohodu. Oproti predlonsku, kdy tam v nedeli siroko daleko nikdo nehlidkoval to byla dost neprijemna zmena.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    RICK: nejlip, dix!
    RICK
    RICK --- ---
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    RAVEBOY: taky bych si rad doplnil co sem nestih... = )

    a nahodou lineup okodomu? rad bych koukl co me to tam tak bavilo... = )
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Hele prej radio.23 nahrávalo tu Rave On stage... nemáte to někdo?

    DÍX/RB
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    mám tu jeden telefon Nokii nalezenou na RAVE ON..
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    GRISS: tuhle máme u sebe my, nějakým způsobem skončila v kině :)
    ještě tam je pár dalších věcí, mrknu se a napíšu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam