• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    HARVIE: co se spreju tyce , tak uplne jsem o tom nepremyslel, jak moc to stane, urcite by to nebylo mile vysvetlovat ..
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    HARVIE: nevim ,do jake miry je nezbytne posprejovat vsechno, pravda ze by to pamatkare nepotesilo, nicmene je tam i par mist, ktera by se posprejovat mohla a i tam je kousek po stezce zed pro obrazy, urcite by se to dalo nejak vyresit. .chtel jsem jen upozornit na toto misto, a zjistit i , zda nekdo z nyxu byva v okoli. .
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    TROJKA: Jako chapu, ze to sice zatim neni UNESCO... Ale opravdu je dobrej napad tam udelat festak pri kterym se vzdycky vsechno posprejuje? :-)
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    .milí aktéři , pevnost Josefov u Jaroměře je částečně zrekonstruovaná a tak hledáme možné využití prostor na festivaly, koncerty, sportovni akce,výstavy či workshopy , já sám chystam cyklofestival , kdybyste kdokoli měli nápad co podniknout, piste!
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Zajimavej napad:

    This fountain - 9GAG
    https://9gag.com/gag/aGgGK8K

    Flame Fountain
    https://www.youtube.com/watch?v=QXupV9B8WCA
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    V3S: v Bastionu bývaly dobrý akce!
    V3S
    V3S --- ---
    R0C3S3K: spis na nachod, ne? a jako jurta to moc nevypada ;)

    http://www.pevnostjosefov.cz/seznam-arealu/
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    TROJKA: to je ta metalova jurta na Brutál?
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    SUOTAM: . .ta nabidka na pevnost Josefov stale plati, uz jsme tam sice dal v budovani, dokonce na pristi rok pripravujeme ,po odpiskani ohraneho Spitalartu novy -Bastart- ,jenz je zameren trochu dost alternativne . . radi vyuzivame k akcim architekturu vojenske pevnosti France Josefa. .
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    HONCKA: viděli fotky z Milovic? myslel jsem že šlechtici mají sklon podporovat kulturu. ať si tu hnusnou hromadu betonu klidně stčí do prdele teda.

    vedle jsem repostoval seznam míst, kde by asi prošel ilegál, ale chápu, že freeze to chce mít pořešený na jistotku
    ÚZSVM
    https://www.uzsvm.cz/seznam-nedostatecne-identifikovanych-vlastniku-2138-0-85/
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SILVESTRAGON
    SILVESTRAGON --- ---
    HONCKA: Prohnilá šlechta!
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ROMANICAK: Co vím z doslechu, tak to vadilo přímo Colorado Mansfeldovi
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    BANANABOY:
    Zkoseli kontaktovat toho spravce nebo primo je? Co kdyz jim to nebude vadit a daji pokyn spravci, at to povoli a zaridi?
    PICAZSOO
    PICAZSOO --- ---
    BANANABOY: Díky za odpověď. Škoda.
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    PICAZSOO: nemožné Už jsme zkoušeli kontaktovat, ještě před Bratornicema. Správce pro Mansfeldy je proti čemukoliv.
    PICAZSOO
    PICAZSOO --- ---
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    SUOTAM: Prvni rok byl problem s hlukem, ale jen diky hluchemu mistu v komunikaci se starostkou. Zapomnel jsem, ze pak byl jeste jeden Libusinsky rocnik, ktery zrejme probehl v pohode. Faktem je, ze ten areal je tak na hrane vseho. Chybi poradny parkovaci mista, je to tam maly a misty i nebezpecny.
    A ty zbytky uhli :-)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    to je dobre, libusin byl rozhodne nejslabsi misto
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    FATALLUBA: v libusine zadnej problem nebyl a jde to tam znova,akorat my tam uz potreti nechcem..
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Ja si myslim, ze pokud by se to lip vykomunikovalo s mistni samospravou a ten areal je furt ve stavu v jakym byl pred lety, tak by sel znovu ten Libusin.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam