• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CH4MISSChov SKLÍPKANŮ a vše kolem nich !... jak na ně?... co dělat když ?...fota vašich miláčků !
    JOEZIFF
    JOEZIFF --- ---
    Orc23:ted sem si poridil brachypelmu vagans...rocni mlade takze zrovna ted neshanim,ale vzal bych si ji pozdejc.
    ORC23
    ORC23 --- ---
    JOEZIFF: a kolik bys za ni dal, moh bych ti neco nabidnout. Adult samice. Kdyztak do posty.
    JOEZIFF
    JOEZIFF --- ---
    NASUT:diky vid:-)
    NASUT
    NASUT --- ---
    JOEZIFF: To si spíš hoď inzerát na ifaunu, seženeš jí rychlejc než tady na nyxu...
    JOEZIFF
    JOEZIFF --- ---
    Zdravim milovniky sklipkanu.Shanim polecioteriu metallicu,kdyby nekdo vedel,tak at necha vzkaz.Rozsiruju sbirku mam uz ctyri prekrasny kousky.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SLICKYONE: ;). ja bych asi neusnula, ale pobavilo me to.
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    REDSNAKE: cca 4 mesiace predtym, ako umrel
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOXYGEN: a kdy dospěl? Buď tak v jedenácti letech nebo by musel žít po adultním třeba osm let. Né že by na tom záleželo, ale podle mě je to na samce výkon.
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    REDSNAKE: brachypelmy celkom pomaly dospievaju. ja osobne som ju mal 8 rokov. ked som ju kupoval, bola uz dospela a mala 5 rokov za sebou. pohlavne organy samozrejme narastli po poslednom zvleku, kedy doslo k sexualnemu haraseniu :) dovtedy som si myslel, ze je to samica, rovnako ako dalsi moji kamarati, skuseni chovatelia (aj podla zvlekov aj podla vyzoru).
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOXYGEN: Samec? 13 let? To by byl asi docela rekord.
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    JERMAINE: Ahoj, mne po 13 rokoch umrel samec Brachypelma Smithi a hladam nahradu, ak by boli obidve k dispozicii, zobral by som obidve :)
    JERMAINE
    JERMAINE --- ---
    Měl by někdo zájem o G. rosea a B. vagans? Oba 4-5cm v těle, 8.svlek. Pohlaví můžu určit, když bude zájem :o) Oba můžu dát i s terárkem. Praha
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    SLICKYONE: pěkné, tak hlavně, že se našla a hlavně žes ji našel Ty :) Já mám v práci v kanceláři B. smithi a kdyby mi tam utekla, tak mě kolegové oběsí, zastřelí a utopí naráz ... :)))
    SLICKYONE
    SLICKYONE --- ---
    taky se mi zdalo, ze parkrat kousla do saka, ale mozna se ji jen zahaklo omylem :)
    SLICKYONE
    SLICKYONE --- ---
    TOXYGEN: tak tri hodiny sem stravil hledanim, uklizenim kabelek a celýho bytu, coz sem si druhej den zopakoval :) pak sem spozoroval hovna na zdi… nebyl daleko.
    Stacilo prilozit kelimek od piva a prelez dobrovolne.
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    SLICKYONE: ako si ju chytal potom z toho saka? do ruk ci rovno do terarka?
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    SLICKYONE: aspon mas doma o zabavu postarane :)
    SLICKYONE
    SLICKYONE --- ---
    TOXYGEN: priznavam… usla mi uz jednou jako mala. Myslel sem, ze je zalezla v kure, 14dni sem ji nevidel a pak ji nahodou nasel v kvetinaci. Rozbilo se mi jedno skleneny dvirko k terarku, tak sem ho nahradil plastovym a jak roste a silí tak ji nedelalo problem ho otevrit…i cvrcek se kolikrat protah :)
    Jinak adrenalin docela byl, radsi porizuju novy terarko.
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    SLICKYONE: tyvole, jak ti usla? :)
    ARTUR
    ARTUR --- ---
    SLICKYONE: Slušná práce, nedokážu si představit, že by ten můj utekl mě. To bych se asi stěhoval... btw mám samce, co by rád splnil svou životní úlohu. Říčany.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam