• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHONETIX_ROBMICHAEL JACKSON
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    STIEPAAN: na idnes něco takovýho psali. Ale možná tím jen zastírali, že nenašli celou verzi, kterou by čtenářům mohli předložit :)
    STIEPAAN
    STIEPAAN --- ---
    SEBIEN: neni zac, nedalo to ani moc prace...vlastne sem ani nevedel ze to melo bejt pryc :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    STIEPAAN: tyjo, jsem myslela, že to z youtube museli stáhnout, díky za vypátrání! :)

    mám ráda třeba Who is it nebo In the closet, především ty klipy stojí za to. Ale bylo by toho mraky... They dont care about us, Billie Jean, ...
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    konečně to někoho napadlo Majkl :)))
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    STIEPAAN: máš recht...No Woman No Cry
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    STIEPAAN: jj, smooth criminal / pro mě ještě man in the mirror

    teď jsem poslouchala u kámoše v autě desku Invincible, nikdy jsem to neslyšela, a fakt dobrý. Docela kompaktní, bez obr hitů, ale sympatický album
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    ani jsem si nevšimla, že tu ještě klub o MJ není.
    takže book.
    STIEPAAN
    STIEPAAN --- ---
    co rikate na jeho novej pocin s akonem...hold my hand? ja v tom proste slysim vykradenyho Marleyho... http://www.youtube.com/watch?v=OEggk1RQTNw
    STIEPAAN
    STIEPAAN --- ---
    LKD: pro me sou teda nejvetsi pecky jednoznacne smooth criminal a nebo they dont care about us. kdyz nepocitam thriller, kterej je vyhnanej tim klipem az na samotnej vrchol :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    pro trubkare jeste takhle Billie Jean a Black or White
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    jo, tenhle klucina je nesmirne talentovanej, bohuzel i stejnou mirou posahanej. ja teda za nej pecky povazuju ty starsi, u mne vede Billie Jean nebo Black or White.
    LKD
    LKD --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam