• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHONETIX_ROBMICHAEL JACKSON
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    KERB
    KERB --- ---
    While many fans expressed concerns today over Michael Jackson's remarks that "This Is It!" as far as performances in London go, Randy Phillips of AEG Live confirmed to the media that this is likely just the first step in what could evolve into a three-year worldwide tour and the release of a brand new music album. "Surviving the press conference was the first step. We’ve a three-year plan for Michael Jackson and if it all goes well we will gross $400 million (£280 million) in total." Phillips added that Michael Jackson stands to earn "probably something pretty close to £50 ($70.5) million for the London shows." Future concerts may be held in New York, Paris and Mumbai." Again, only the first 10 concerts in London have been confirmed as of now.

    With regards to the concerts themselves, Phillips promises that they will be two-hour "all-singing and all-dancing spectaculars" and gave ticket estimates of £50 ($70.50) to £75 ($105). Due to reportedly high demand, presale information has not yet been made publicly available.

    "There is still much more to come from Michael Jackson. My passion for music has never stopped." - Michael Jackson (2008)

    Source: MJJR.net / Times Online
    KERB
    KERB --- ---
    press conference O2 arena 5/3/2009
    http://www.youtube.com/watch?v=XiwnF2R2YE0
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    MERINO_GIRL
    MERINO_GIRL --- ---
    LUKOR: Jackson 5. Výborný. Museli mít ale nepěknej život. Táta byl pes. Nemáte někdo dokument o Michaelovi co běžel v televizi? Prostě točili jeho život, jak nakupuje, baví se, jak žije. Viděla jsem to už dávno.
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    Zdravim, nevíte kde bych našel audio stopu k videoklipu Thriller v dobrý kvalitě? Potřebuju nutně sehnat kvůli našemu předtančení na blížícím se maturiťáku a nevim si rady :)
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    Michael Jackson zřejmě bojuje se zákeřnou nemocí plic:
    http://musicserver.cz/clanek/24372/Michael-Jackson-zrejme-bojuje-se-zakernou-nemoci-plic/
    LUKOR
    LUKOR --- ---
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    stahnul jsem si jeho dvd HIStory..., akorat je to neco trochu jineho.. to co jsem znal, melo taky intro silejiciho davu, ale byla tam i ruska armada... tak snad to ozelim...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Včera měl majkl narozky.. 50 ...
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    NAKEA
    NAKEA --- ---
    sem nam ta diskuze rozpada jak majkl ,)
    FUNKY_BUSINESS
    FUNKY_BUSINESS --- ---
    PHONETIX_ROB: ani doma myslim, ale zkusim to teda na víc PC
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    FUNKY_BUSINESS: Na dálku se to dá asi těžko posoudit, kde přesně je problém. Zkus navštívit tohle auditko na jiných počítačích (u známých, v internetové kavárně) a uvidíš sama. Mě se ten obrázek ukazuje vždycky v pohodě - jak na počítači doma, v práci i kavárně.
    FUNKY_BUSINESS
    FUNKY_BUSINESS --- ---
    tak proč se mi ani jednou nenačet a mám tam po půl hodině načítání křížek?
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    FUNKY_BUSINESS: je tam obrázek
    FUNKY_BUSINESS
    FUNKY_BUSINESS --- ---
    v tom záhlaví má bejt nákej obrázek? já že tam nic nevidim a to prázdný záhlaví mě celkem irituje :o/
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    Michael Jackson na invalidnom vozíku :
    http://www.supermusic.sk/sprava.php?id=146761
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam