• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHONETIX_ROBMICHAEL JACKSON
    Diskuze o tomto nekorunovaném králi popu.

    Pro nejnovější a pravidelné zprávy o dění kolem Michaela Jacksona si dejte prosím tento klub mezi své oblíbené. Děkujeme 77 lidem, kteří tak již doposud učinili a podpořili toto auditko.




    Oficiální stránky: http://www.michaeljackson.com/
    České stránky: http://www.michaeljacksonweb.cz/


    SPŘÁTELENÉ AUDITKO:
    [ AAUDITKO PHONETIX ]
    rozbalit záhlaví
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    SENIN: Safra. Já mám deset procent staženo z torentu, musim to dotahat. Akorát vždycky, když začnu stahovat, padá mi pc, takže to je buď pc nebo torent, mno :o)))
    SENIN
    SENIN --- ---
    TALANKA: jo aha :) bylo to v pohodě. hlavně se zpívalo
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    SENIN: já jsem to neviděla, ale kámoš co na to koukal tvrdil, že je to předabované. Playback jsem nemyslela. Nezpíval naživo vždycky, ale většinou a tohle je taky zpívaný naživo :o)
    Ale jestli jen tři mluvený slova, tak to ještě jde. Já jsem včera narazila na youtube na dabovanýho Moonwalkera a málem jsem umřela smíchy :o))
    SENIN
    SENIN --- ---
    ale on zpíval asi vždycky naživo, ne?
    SENIN
    SENIN --- ---
    tak si to zopakujem :) od 00:03 to jede znova
    TALANKA: nemyslíš playback? dabingem tam byly přeloženo asi tři mluvený slova
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    SENIN: Prý je to dabing (fuj) :o)))
    SENIN
    SENIN --- ---
    je to bomba :))))
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Dneska je to půl roku :O(
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    KERB: Jak jinak, že :o/
    KERB
    KERB --- ---
    FBI odtajnilo záznamy o Michaelovi
    FBI odtajnila 300stránkové záznamy o Michaelovi, které vedla od roku 1992. Mnoho stránek se týká nějakého šíleného muže, který Michaela sledoval a vyhrožoval zabitím prezidentovi a také tvrdil, že spáchá sériové vraždy. Muž byl později zatčen. Zbytek dokumentu tvoří záznamy od roku 2003, kdy se zapojilo i FBI do vyšetřování údajného zneužívání dítěte Michaelem.

    Z dokumentu je jasné, že na Michaela nebylo nic nalezeno. FBI monitorovala Michaela přes 10 let a za tu dobu nenašla jediný důkaz. Podle Michaelova obhájce z té doby, Thomase Mesereau, "Michael nebyl žádný kriminálník a nebyl pedofil. Vyšetřovalo ho tolik agentur, FBI nebyla jediná, a nikdo nic nenašel. To jen znovu dokazuje, že byl nevinen."

    Dále z dokumentů vyplývá, že po zatčení Michaela v roce 2004 se úřady obávaly teroristického útoku na soudní budovu, ve které se odehrával proces. Díky obrovskému zájmu médií by byli snadný cíl.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Dneska podruhé na This is it. Z první řady famóznější zážitek než obvykle. I slzy jsem uronila :o)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    KERB: Nějak pořád nevím, co si mám představit pod pojmem rasitická bigotnost.
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    KERB: no, proč ne. jde mi o to udělat screenshot v jednom momentu a s tim co mam vypadá výsledek nedobře.
    díky
    KERB
    KERB --- ---
    BODLINKA: kup si dangerous short films a budes tam mit i bonusy, nestahuj :)

    http://www.amazon.com/Michael-Jackson-Dangerous-Short-Films/dp/B00005A1T0
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    díky moc!
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    čus
    shánim klip k black or white v co nejlepší kvalitě. kdybyste někdo měl, nebo věděl...
    dík
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    mohl by mi někdo prosím poradit? kdysi dávno jsem viděla úryvek "hororového" muzikálu, pamatuju si, že tam tancovaly kostry v nějakém strašidelném domě. a nejsem schopná dohledat jak se ten film jmenoval. vlastně ani nevím, jestli to byl film nebo takový ten delší videoklip. pokud někdo víte název, sem s ním! díky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam