• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHONETIX_ROBMICHAEL JACKSON
    Diskuze o tomto nekorunovaném králi popu.

    Pro nejnovější a pravidelné zprávy o dění kolem Michaela Jacksona si dejte prosím tento klub mezi své oblíbené. Děkujeme 77 lidem, kteří tak již doposud učinili a podpořili toto auditko.




    Oficiální stránky: http://www.michaeljackson.com/
    České stránky: http://www.michaeljacksonweb.cz/


    SPŘÁTELENÉ AUDITKO:
    [ AAUDITKO PHONETIX ]
    rozbalit záhlaví
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    PHONETIX_ROB: * v ten večer je ještě zahájení výstavy Heal the wordl (a my jsme na tribute koncertu v Římě, fňuk)

    EXHIBITION - TRIBUTE TO M.J. (Prague June 25th - August 29th)
    MOSTRA DEDICATA A M. JACKSON E AL SUO APPELLO "HEAL THE WORLD"

    Ve dnech 25.6. - 29.8. se v Praze uskuteční výstava s doprovodným programem věnovaná M. Jacksonovi, jeho životu, umění a humanitárnímu odkazu, který lze vyjádřit slovy výzvy HEAL THE WORLD: spojme se, abychom udělali tento svět lepším místem pro život, tak jak o tom Michael tolikrát zpíval a sám byl nejlepším příkladem.

    K aktivní účasti zveme Vás všechny, koho téma výstavy oslovuje, ať jste profesionálové či amatéři.
    SVÉ PŘÍSPĚVKY MŮŽETE PŘIHLAŠOVAT DO 30.4.

    Na výstavě budou a sami můžete vystavit:
    - výtvarná díla (obrazy, sochy, kresby, fotografie)
    - literární příspěvky (próza i poezie)
    - dokumenty, sbírkové předměty
    - vše na téma Thriller
    - díla s tématem Heal the World
    - projekty humanitární pomoci a charity
    a mnoho dalšího.

    V doprovodném programu můžete představit své taneční nebo hudební nadání jako profesionálové i amatéři - záleží pouze na Vás!

    www.heal-the-world.cz


    http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=109648249058792

    Pokud by jste se někdo chtěl zůčastnit,. přispět, pomoci, tak buď mně do pošty nebo kontakt na FB :O)
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    Převzato z Facebook:

    Pietní sraz - Michael Jackson - 25.06.2010, Praha
    Typ: Setkání - Klubové/Skupinové shromáždění
    Datum: 25. červen 2010
    čas: 14:00 - 18:00
    Lokalita: Praha, Staroměstské náměstí

    Popis: Dne 25.06.2010 (pátek) se uskuteční pietní shromáždění na počest legendy a Krále Popu - Michaela Jacksona v Praze a to na Staroměstském náměstí.
    Přijďte ve 14 hod. s sebou si vezměte například svíčky, kytičky, výkresy, cokoli, co byste chtěli dát na vzpomínku. Děkujeme
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    PHONETIX_ROB: "podepsáno", tak jsem zvědavá, jestli z toho něco bude...
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    No, ta už tvrdila věcí....
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    Sestra Michaela LaToya tvrdí, že za jeho smrtí byla konspirace:

    http://www.news24.com/Entertainment/CelebNews/Jackos-death-a-conspiracy-LaToya-20100410
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Dneska začíná soudní proces s Murrayem. Zatím je v soudní síni 75 fanošků. Murray by měl dorazit kolem půl jedenácté SEČ. Přímí přenos se dá sledovat zde: http://www.ustream.tv/channel/los-angeles-courthouse---conrad-murray
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Absolvovala jsem hovor s bráchou ekonomem, který mi osvětlil vznik Majklových dluhů. Nejdřív teda měl divné připomínky, ale pak ho to docela zaujalo. Tak až zas uslyšíte žvásty o tom, jak Majkl rozhazoval, jak ho stál spoustu milionů Neverland, a rozmařilý způsob života, je to blbost. Ano, stálo, ale při Majklových výdělcích z prodeje alb a z autorských práv jiných interpretů díky tomu katalogu ATV mu šly velké peníze, takže to v poho zvládal. Problém nastal, když se rozhodl ten katalog prodat Sony. Prodal ho a stal se 50% (tedy rovnoprávným) společníkem Sony. (Ta forma joint venture znamená "spojená rizika", a záleží na tom, na jakém procentu se oba podniky dohodnou-třeba u nás Škodovku vlastní Volkswagen 100%ně.) Ale Majkl to měl 50/50. Přinášelo mu to samozřejmě zisky, pokud měla zisky SONY, pokud na něčem prodělali, prodělal i Majkl, prostě fifty fifty. Ale zůstává tu hlavní problém a to ten, že SONY neustále nakupuje nové zpěváky, uzavírá s nimi smlouvy,a za to jim zaplatí. (Tak jak kdysi i Majkla). Ty nákupy jsou nepřetržité, je u nich snad většina zpěváků a skupin. Stojí to velké peníze, které zaplatila SONY i Majkl napolovic. No jo, jenže co když na ten nákup jedna strana má (SONY) a druhá nemá?(Majkl). Ta strana, co nemá, si musí na tu investici vypůjčit, a jsme u jádra pudla. Tak to dělal i Majkl. Pokud byl aktivní, vystupoval, vydávaly se mu alba, měl příjmy, tak to zvládal. Ale po tom obvinění a soudu se mu veškeré aktivity zastavily a zastavil se mu i příjem, a už na to neměl. Tímto způsobem se dostal do toho půlmiliardového dluhu a měl velké štěstí, že mu banka ještě byla ochotná půjčovat. Jak by to mohlo ještě dlouho fungovat, ví bůh...proto Majkl potřeboval vystoupit na TII, připomenout se zase posluchačům, rozhýbat trh se svými nahrávkami, aby se mu zvedly příjmy, a nebyl pořád v mínusu. SONY by ho vlastně jako partnera, který přestal být solventní, docela zničila, přivedla k bankrotu...možná i díky tomu by se dostala k té půlce katalogu, která patřila Majklovi, protože by propadla bance při bankrotu. - Nedovedu si představit vůbec sumu 500 mil. dolarů, ale je jasné, že rozmařilým způsobem života se rozházet nedá.Majkl byl prý skvělý obchodník, ta dávná koupě autorských práv Beatles ho držela poslední roky při životě, a ani ta spolupráce se SONY nebyl špatný nápad. Majklovu kariéru a podnikání vlastně zničil ten proces a ústup do ústraní. Takže vlastně znovu vnější okolnosti, které on nezavinil...

    Z rozhovoru s kamarádkou
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Skladba, ktorú nahral Michael s Kravitzom (Another Day) bude prvou piesňou na novom Michaelovom albume, ktorý bude obsahovať nový materiál. Skladba mala byť pôvodne na albume Invincible, ale Michaelovi sa zdala "príliš rocková" a tak ju z albumu vynechal. Producenti usúdili, že toto je najlepšia nevydaná skladba z kata...lógu. Kravitz hovorí, že bolo úžasne pracovať s jeho idolom: "Bolo to požehnanie..Pracoval som s touto šelmou a zažili sme kopec srandy. Smiali sme sa celý deň. Je to naozaj zábavný, zábavný chlapík ale našu prácu sme brali vážne. Rešpektovali sme sa. Mám na to pekné spomienky."

    "pieseň je o jeho fascinujúcom živote, ktorý by bez Boha taký nebol."
    SENIN
    SENIN --- ---
    TALANKA: jj je to pravda.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    SENIN: Tak on má teď jméno, že jo. Prostě: Já jsem ten, co zpíval s Michaelem.

    Mně všeobecně vadí, když si někdo říká muzikant a nesloží vlastní písničku. Budiž, když pro něj někdo skládá, ale tyhle vykrádačky se mi krutě nelíbí.

    Ještě jsem chytla Orianthi (ta blonďatá kytaristka z TII), ale ta měla vlastní hudbu, vlastní písničku, vlastní styl...
    SENIN
    SENIN --- ---
    TALANKA: no nevypadá to moc, že by to bylo zamýšleno jako vzádní pocty ...
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    SENIN: jo, to jsem o víkendu chytla taky. Jeden z nich, ten s kloboukem, je vokalista z TII a přijde mi, že se na Mikovi chce jen přiživit :o/


    NEXEN: No jo, pro mne je to prostě můj Mike :o)
    SENIN
    SENIN --- ---
    tak zrovna na MTV hrajou Beat It, akorát to zpívaji nějací mladíci ... Fall out boy
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    TALANKA: "Mike", jo? tohle spojeni s MJ slysim poprve :oDDD ne nedelal jsem si srandu, ted uz jsem si to spojil s KERB, ale na prvni dobrou mne to nenapadlo..
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    NEXEN: Děláš si srandu, že jo? :o)))

    Někdo vypustil do světa nahrávku, kterou Mike dělal s Lenny Kravitzem, myslím že v roce 2001, je jí jen kousek, je boží a já ji chci celou :o)

    http://lena.mysteria.cz/Another_day.mp3
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    TALANKA: co to?
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    NEXEN: Ach jo, kdyby raději poskytli celej Another day...
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    repast odjinud:

    Michael Jackson - Memorial Mix Bootleg 2009
    Quality: VBRkbps / 44.1kHz / Joint-Stereo
    Size: 103.67MB
    Time: 76:10

    #[01] Michael Jackson - Opening
    #[02] Michael Jackson - History
    #[03] Michael Jackson - Beat it
    #[04] Michael Jackson - Get on the Floor
    #[05] Michael Jackson - Pyt
    #[06] Michael Jackson - Wanna Be Startin Something
    #[07] Michael Jackson - Billie Jean
    #[08] Michael Jackson - Smooth Criminal
    #[09] Michael Jackson - Dont Stop Til You Get Enough
    #[10] Michael Jackson - Thriller
    #[11] Michael Jackson - Say Say Say
    #[12] Michael Jackson - Black or White
    #[13] Michael Jackson - Bad
    #[14] Michael Jackson - Dangerous
    #[15] Michael Jackson - The Way You Make Me Feel
    #[16] Michael Jackson - Tabloid Junkie
    #[17] Michael Jackson - In the Closed
    #[18] Michael Jackson - She Drives Me Wild
    #[19] Michael Jackson - Blood in the Dancefloor
    #[20] Michael Jackson - Remember the Time
    #[21] Michael Jackson - Scream
    #[22] Michael Jackson - Who is it
    #[23] Michael Jackson - Man in the Mirror
    #[24] Michael Jackson - You Rock My World
    #[25] Michael Jackson - Unbreakable
    #[26] Michael Jackson - They Dont Care About Us
    #[27] Michael Jackson - Give it to Me
    #[28] Michael Jackson - For All Time
    #[29] Michael Jackson - Cry
    #[30] Michael Jackson - Will You Be There
    #[31] Michael Jackson - The Girl is Mine
    #[32] Michael Jackson - Heal the World
    #[33] Michael Jackson - Break of Dawn
    #[34] Michael Jackson - Privacy
    #[35] Michael Jackson - Weve Had Enough
    #[36] Michael Jackson - The Lady in My Life
    #[37] Michael Jackson - Keep the Faith
    #[38] Michael Jackson - Earth Song
    #[39] Michael Jackson - Dirty Diana
    #[40] Michael Jackson - Stranger in Moscow
    #[41] Michael Jackson - You Are Not Alone
    #[42] Michael Jackson - Gone Too Soon

    http://rapidshare.com/files/356995579/michael_jackson_-_memorial_mix__2009_.mp3
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Zítra vychází DVD TII
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam