• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CYRILFAUNA & FLORA / fota videa atd....
    -tadle diskuze neni vo kecani -tadle diskuze je vo tom ze sem hodite nakou fotku ci video tykajici se zvirat ci rostlin -nedavejte sem fota a vydea svejch mazlicku jak si hrajou s klubickem, zapady slunce z dovoleny taky nejsou na miste. -je to tady vo tom jaka priroda je: krasna a nelitostna !
    rozbalit záhlaví
    JOHNYLOW
    JOHNYLOW --- ---
    Zdravim, prosim vas nevite co jsou zac tyhle klece? Jedna se o Dansko.
    _ANICKA_
    _ANICKA_ --- ---
    Prosím vás, potřebovala bych poradit =) nevíte někdo, co je tohle?? kdysi jsem to věděla, ale nemůžu si vůbec vzpomenout a na intrnetu to nemůžu najít.....

    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Lovy Fotoaparátem, Václav Přibáň - Home
    http://www.foto-priban.cz/
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    30 Japanese Giant Hornets kill 30,000 Honey Bees - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=L54exo8JTUs
    MORGWAN
    MORGWAN --- ---
    ELS
    ELS --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    IVUSHA: U chamiku to jde rychle - maji to od prirody. Ale je fakt, ze i ja jsem byl prekvapenej..
    Na samecka jsem nalezite pysnej ;)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    GOURYELLA: hele a nejsou ještě pod zákonem?:-)
    jinak je to teda obr
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    IVUSHA: Samecek velkej je. Na to, ze mu je pul roku ;)



    To zalezi hele, chovatelce se samecek dozil deviti let. Tady jde hlavne o to, jak ziji. Ja jim dopral to nejlepsi, tedy to, co bylo v mych silach. Maji special lampu, co maj i v prazske zoo, velke terarium s zivou florou a perfektni ventilaci atd atd..

    Dostavaj mnou pestovane cvrcky, basti ovoce a zeleninu, pravidelny prisun vitaminu a osetrene vody. Samecek je hroznej mazel.
    No a dokonce uz mam v sadce vajicka, takze cekame potomky ;)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    GOURYELLA: to jsou mimina,vypadali docela velký:-)
    my taky měli,zemřel ve 3 letech na cestě za potravou,najednou ležel na boku a byl mrtvej.Oni se moc nedožívají a to nás odradilo od dalšího:-(
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    PETRGB: Hruza..
    PETRGB
    PETRGB --- ---
    GOURYELLA: meli jsme jich nekolik...jeden mel nador rakoviny(caste onemocneni u techto chameleonu) na ktery umrel a dalsi umrel po otraveni slznym plynem, ktery vystrikal v byte vozraly vztekly otec-frustrovany delnik;-)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    PETRGB: Jezis..chudak.
    PETRGB
    PETRGB --- ---
    IVUSHA: chytli jsme užovku-má zornice kulaté jako člověk.
    a toho chameleona niže jsme meli kdysi taky-dokonce vypadl ze 4. patra, kdyz prozkoumaval byt a prezil bez jakehokoliv zraneni-nasla ho nahodna kolemjdouci, kdyz chodil po chodniku a prozvonila cely barak a tak se k nam zase vratil...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    IVUSHA: Sameckovi je pul roku a samicce o mesic mene.
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    GOURYELLA: ty jsou super,jak čučí z toho okna:-)kolik jim je?
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Fotil jsem milacky..






    :)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    PETRGB: tak co jste teda chytli?
    PETRGB
    PETRGB --- ---
    Rozdíl mezi užovkou a zmijí-užovka má zornice kulaté zatímco zmije šterbinovité.
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    PETRGB:na zádech žádnou klikatici nemá,tak by to měla být asi užovka podplamatá,co jsem tak koukala.Zkus se optat ještě tady [ HADI - chov hadu a vsechna sranda kolem ]

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ad/Natrix_tessellata_Rheinland-Pfalz_02.jpg/800px-Natrix_tessellata_Rheinland-Pfalz_02.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam