• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALAndrogyni + Hermafrodité

    Galerie fotek androgynních mužů/žen



    Hermafrodit je živočich schopný produkovat současně vajíčka i spermie/byl synem posla bohů Herma a nejkrásnější bohyně Afrodíty, po nichž zdědil nejen jméno, ale také pohlaví: napůl muž a napůl žena (znázorňovaný jako obojetník vždy s penisem, a nikdy s vagínou)
    Androgyn je termín z řečtiny složený ze slov ανήρ (anér, muž) a γυνή (gyné, žena) označující označující osobu, která může být i muž i žena.
    Transvestita je muž, který se převléká do ženských šatů. (u žen naopak).


    rozbalit záhlaví
    SYRDARIA
    SYRDARIA --- ---
    IM_MORTAL: To prostě nemohlo trvat dlouho:-D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    SYRDARIA: na nástěnce už straší, neboj....bála sem se chvíle, kdy se tu zjeví:D
    SYRDARIA
    SYRDARIA --- ---
    No a ne že bych ho měla v lásce, ale sem se hodí rozhodně:)
    SYRDARIA
    SYRDARIA --- ---
    A Ziggy Stardust nemůže chybět!!!
    SYRDARIA
    SYRDARIA --- ---
    Ad Marilyn Manson, myslim, že tohle sedí ještě líp:
    SYRDARIA
    SYRDARIA --- ---
    A ten zlej klučina z filmu, jehož jméno jsem zapomněla, viděla jsem ho jako malá a bylo to takový tajemný:)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    IM_MORTAL: vím vím, a je to v pořádku:) Na tý samý wiki je pak o kousek níž ještě jedna verze z řecké mytologie: "Termín pochází z řecké mytologie, podle které Hermafrodítos, syn bohů Herma a Afrodity, srostl s nymfou Salmakis v jedinou oboupohlavní bytost.", můžeme si vybírat :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    FRONEMA: tak třeba jako Gabriel v Constatinovi - je na nástěnce, opravdu velmi dobrý zvýraznění hermafroditismu...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    co hermafrodité ve filmu? já viděla akorád jednu (jednoho) ve fiilmu Fudoh ... krutý film z mnoha důvodu...
    dotyčná vystupovala jako ona a hlavní hrdina v ní našel zalíbení protože je jiná.... (to zdaleka nebyla hlavní zápletka)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    SEBIEN: přidám to tam, tohle je biologickej pohled z wiki:)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    IM_MORTAL: jj, je diskutabilní, pravda
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ad záhlaví: zmíněná definice hermafrodita mi tady přijde zbytečně biologická, líbilo by se mi poetičtější, že Hermafrodítos byl synem posla bohů Herma a nejkrásnější bohyně Afrodíty, po nichž zdědil nejen jméno, ale také pohlaví: napůl muž a napůl žena (znázorňovaný jako obojetník vždy s penisem, a nikdy s vagínou) (cit. G.J Bellinger: Sexualita v náboženstvích světa)

    (ano, objevila jsem to teprve nedávno a jsem tímto poznáním zcela okouzlena :)))
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    SEBIEN: taky sem nad nim uvažovala, ale nejsem si jistá, každopádně on se stylizuje do nepohlavního jedince často...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    co Marilyn Manson?


    (a ještě jednu hlavně zajímavou fotku
    )
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ELWARA: hodila sem tam toho od Syrdarii:)
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    Briana HOME prosím prosím:)
    MDFK
    MDFK --- ---
    twiggy sem určo patří taky :)

    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Tak na nástěnce prvních pár "šťastlivců", návrhy i s ftkou do klubu se slovíčkem HOME
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    tak já sem hodím ještě jednoho hodně profláklého:)


    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---

    pokud by byl zájem, můžeme na nástěnku hodit seznam (s obrázkaa) androgynních umělců...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam