• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALAndrogyni + Hermafrodité
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    ZEMRELA_S_LETEM: pro m spíš naopak, Hillary Swank mě nikdy moc nebrala, až v tomhle filmu

    Jinak nejsmutnější mi na tom přijde, že brandona nikdo nebral jako kluka, i v tom dokumentu o něm pořád mluvili jako o holce...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    KACAHBA: jj. :(
    ZEMRELA_S_LETEM
    ZEMRELA_S_LETEM --- ---
    ELWARA: Aneb jak se z krásné Hilary Swank stal ošklivý chlap.
    Jinak ale výborný film.
    KACAHBA
    KACAHBA --- ---
    To bude tím, že se to opravdu děje:(
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    tenhle typ příběhů, kde je někomu ubližováno kvůli omezenosti, xenofobii a nevím čemu, mě berou úplně nejvíc. Strašně u toho trpím. (Je to příliš reálné).
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    KACAHBA: přesně! já jsem ho viděla poprvé teprve nedávno a byla jsem z toho úplně vyřízená...a chudák opravdická/ý Brandon Teena...
    KACAHBA
    KACAHBA --- ---
    ELWARA: tenhle film me vzdycky rozplace, i kdyz uz jsem ho videla snad tisickrat...
    Zahrala to uzasne!
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    tak co takhle zpátky do Ameriky?


    ERUANNELE
    ERUANNELE --- ---
    Tihle japonští pozéři už jsou fakt až moc... to mě nebere.
    ZEMRELA_S_LETEM
    ZEMRELA_S_LETEM --- ---
    Našla jsem velmi hermafroditní fotku.
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Tohle se právě přírodě velmi povedlo - a tipuju, že dotyčnej tomu velmi ochotně pomáhá.

    (A prej za to může tofu...;-))
    EWVITA
    EWVITA --- ---
    Chudák kluk... nebo holka v klučíčím těla s holčičím obličejem? Maras pane Karas :( Příroda umí nasrat!
    ZEMRELA_S_LETEM
    ZEMRELA_S_LETEM --- ---




    Miyavi - japonský kytarista (j-rock)
    ZEMRELA_S_LETEM
    ZEMRELA_S_LETEM --- ---
    Nový hermafrodit do sbírky.
    Mana-sama, idol všech lolitek. Bez make-upu asi chlap.





    Zapálená adorace tohohle tvora....je mi jaksi... záhadou (ostatně jako lolitky samy:D), nicméně sem zapadá..
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    já už jsem ji sem jednou dávala, ale konečně jsem viděla ten film a prostě jsem se zamilovala:)
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    Znáte bubenici z hudebního dua Sabot? Když jsem je viděla poprvé, téměř celou dobu jsem si říkala, že ten šestnáctiletej kluk, je opravdu opravdu dobrej.. jen jsem nechápala, proč je na plakátu napsaná nějaká ženská... :o)

    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Cheng Haofeng opět (a teď si představte, že by se o tu androgynii *opravdu* snažil):



    Gackt.



    SYRDARIA
    SYRDARIA --- ---
    James Iha (kapely Smashing Pumpkins, A Perfect Circle,..) před lety by snad sem taky zapadnul... Ovšem ušetřete se hořkého zklamání a nevyhledávejte jeho současný fotky;-)
    ELS
    ELS --- ---
    FLUMO: To si fandíš :D
    FLUMO: J, jedna z jeho tzv. commercial... :P (viz. http://thomasvonprag.rajce.idnes.cz/commercial/#album)
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    ELS: košilenka thomas :), ale hlavně pěkná retro fotka!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam