• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALAndrogyni + Hermafrodité

    Galerie fotek androgynních mužů/žen



    Hermafrodit je živočich schopný produkovat současně vajíčka i spermie/byl synem posla bohů Herma a nejkrásnější bohyně Afrodíty, po nichž zdědil nejen jméno, ale také pohlaví: napůl muž a napůl žena (znázorňovaný jako obojetník vždy s penisem, a nikdy s vagínou)
    Androgyn je termín z řečtiny složený ze slov ανήρ (anér, muž) a γυνή (gyné, žena) označující označující osobu, která může být i muž i žena.
    Transvestita je muž, který se převléká do ženských šatů. (u žen naopak).


    rozbalit záhlaví
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    ECLECTICA: Nene. Vlastním jménem byl Cheung Gwok Wing. Jméno Leslie si vybral mj. právě i kvůli tomu, že je unisexový.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MAEDHROS: Leslie je původní jméno? Ono je totiž pohlavně neutrální, tak by mě jen zajímalo, jestli to je náhoda.
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Můj oblíbený mírně androgynní Číňan coby docela pěkná ženská:


    A jako tuším démon v nový Journey to the West - taky takové mile nejednoznačné. (Ten vlevo...;-p)


    Brigitte Lin si v Ashes of Time střihla krásně androgynní roli.


    A Leslie Cheung - od pána boha gender bender - ve svý asi životní (a příznačně genderově zajímavý) roli...:-)

    Propos - když Leslie, tak Hung (Red) - slavný live provedení ze sedmadevadesátýho:
    http://you.video.sina.com.cn/b/8841145-1475943290.html
    Rozjezd dost pomalej, ale vyplatí se vydržet...:-)
    Muck. Leslie.
    Na čase utéct, než se rozteču na uslintanou kaši, Leslie se mnou dělá šílený věci...:-)

    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Nedávno mě kamarádka upozornila na The Butchies:

    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    a Davey Havok, kterej se už víc jako ženská chová, než vypadá
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    něco ve stylu Briana Molko
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    a abych se taky zapojila - můj oblíbenec
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Teď jsme to trošku v poště pořešily s Eclecticou, tak chci jen doplnit, že sem mohou patřit i např. muži co používají make-up, ženy v mužském oblečení (oblek apod.). Nebudeme přece poslouchat ty kecy když něco takovýho postneme do "normálního" klubu...:)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    KAWALSKI: tý jofka, číro dobrý, ale chápu že by asi jen tak neprošlo
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    KAWALSKI: já cu ! a dup tedy ne že bych neviděla chlapa ve svatebních šatkách :-))) ale mohlo by být zajímavé tě vidět jak jsi se musel "ošívat" :-))))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: neber to jako nějaký zákaz, ale takhle ti to prostě sekne mnohem víc :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: odpověděla jsem obšírněji v Queer.

    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: ale? by mě zajímalo, co o otm myslíš....je nepříjemné vidět fotky z minulého života u TS lidí?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: tu sem prosím nedávej :) Ne že by to bylo zlé, ale...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    civilní kawalski :-D http://files.kawalski.cz/system_preview_detail_200006002-096fc0a0d6-public/nove%20ciro.JPG a slušňák kawalski :-D http://files.kawalski.cz/200006668-5e488603c6-public/kawi.caj.JPG
    fotku ve svatebních šatech vidět radši nechcete :ROFL
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ROMANAMI: jasne ruda je proste moje, no :-D jinak tedy nosim prevazne číro, jen ted kvuli nove praci na zkusebni dobu mam kratke vlasy :-/
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    KAWALSKI: na kluka docela odvážná barva vlasů, ale tak jak ty preferuješ určité části obličeje :-)) tak já zase ulítávám na téhle barvě :-)
    a mimochodem dost dobrá fotka
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: přesně tu :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    myslis tutok?



    pak mam jeste par fotek celeho tela, ale ono neni na co koukat...a nikdo me nefoti, nejsem dost dobry objekt na nejake foceni :RFL
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: jo, tvoje. třeba tu z jistého fóra bys sem mohl hodit, tu co máš v avataru, hm? :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: neříkej, že moje :ROFL
    btw, ja mam jen prost urcite pozadavky na krasu a nos je jeden z rozhodujicich faktoru :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam