• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALAndrogyni + Hermafrodité
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    AKI_NO8: teď má černý vlasy a taky mi přijdou lepší.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    SAIL_OR: S černejma vlasama se mi líbí a vypadá přirozeně. Na tý první fotce mi ale nesedí.
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    ROMANAMI: ale tak to ode mě neber, gaům říkám (se svým nejlepším kamarádem, co je gay a sám se tak nazývá) buzna, transvestitům říkám tranďák a přitom je žeru. aby tě to uklidnilo, heterosexálům říkám hetroši.))
    ARGANNAH: nelíbí se mi teda
    ECLECTICA: prosímtě ty jsi úplně zaslepená! ;)

    už to bylo v klubu vedle, ale ona je skutečně úžasná. tamara mascara





    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Říkala jsem si, že už ji sem dávat nebudu, ale... ach jo :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ARGANNAH: svíčková s knedlíkem vydržela, ale jen tak tak :-O
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ROMANAMI: uff, ormca zase nezklamala, dik :-D ja mel za to, ze jsme divny, kdyz tu "krasku" mam za vzhledove osklivy, lidsky politovanihodny kousek, co se v honbe za necim dostal az za hranici toho, co je obvykle nazyvano zdravym rozumem :-( nevim, jestli se otmu smat, mavnout nad itm rukou nebo ji litovat, ale spis to posledni, prece musi vedet, ze vypada hrozne :-(
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    SHEALA: :-)) no toto přirovnání mne zatím ještě nenapadlo, ale přijde mi docela trefné !
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ARGANNAH: bohužel nedělám :-( A ano je spousta krásných translidiček, ale Amanda do nich, dle mých měřítek, nespadá. Jenže každý jedinec má jiný vkus.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ROMANAMI: prijde mi to jako takova TS/TV obdoba anorexie :-)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ROMANAMI: Bohužel spousta TV/TS ji má pomalu jako ikonu :-(

    To si děláš legraci! Proč zrovna ji, když jsou na světě jiné TV/TS krásky, na které se člověk podívá mnohem radši? Namátkově třeba RuPaul nebo můj oblíbenec Jefree Star :D
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    SHEALA: nee nepácháš, jen já dávám každému A.L. jako odstrašující případ ! :-))) Bohužel spousta TV/TS ji má pomalu jako ikonu :-(
    Pro mne je to případ kdy našinec v honbě za "ideálem" přestává používat mozek a přestává hlavně být sám sebou :-(
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ARGANNAH: tak u jocelyn nevaham, ta je strasna az je strasna :-)
    ROMANAMI: doufam ze ti nepacham njaky trauma z mlady dospelosti :-)))) jj je mi to jasny.
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    SHEALA: no můj osobní názor je : "to je hnus velebnosti", takhle bych nikdy nechtěla dopadnout :-)))
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    SHEALA: Ale jinak ta písnička je dobrá :)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    SHEALA: No jestli tě berou zmršené plastiky, to by se ti líbila Jocelyn Wildenstein.

    (Foto pouze odkazem. Jednak je to OT, protože je to původně ženská (jiná otázka je, co se z ní po té sérii plastik stalo) a jednak před tím musí stát varování ministerstva zdravotnictví. Je to FAKT radioaktivní. Rozhodně neotvírat při jídle.)
    http://beaut.ie/images/wild2.jpg
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ARGANNAH: hele ja v podstate taky vaham, jestli ona je tak strasna az je dobra, nebo tak strasna, ze je proste strasna ... coz me desne bavi. Takovy guilty pleasure, stejne jako poslouchat basshuntera.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Oč hezčí je například toto, i když je na tom jasně vidět, že je to chlap:

    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Amanda Lepore, MTF transzena, modelka a vubec dekadetni osoba. A
    http://www.youtube.com/watch?v=Fw6k0kMVcCI
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ARGANNAH: no tak tam je úplně nej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam