• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALAndrogyni + Hermafrodité
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    SADAKO: Naprostý souhlas. Bijomaru by si celovečerák zasloužil.
    K sežrání. Prostě k sežrání.
    (Sajikiové mi přišli neméně okouzlující, ale ti by sem tak pěkně nezapadli.)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    MAEDHROS: Bijomaru! Škoda, že někoho nenapadlo věnovat mu samostatný film.
    JELENA
    JELENA --- ---
    AKI_NO8: takhle ostře bych to zas neviděla :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    JELENA: To je super. Takže já sem vlastně až na bílý vlasy a nos byla do svých dvaceti gay. :)
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Když jste se otřeli o ty japonce, mně to prostě nedá...

    (Azumi stojí totálně za hovno, kdykoli na scéně nejsou záporáci - ale když už se zlouni objeví, je to fakt lahoda.)
    JELENA
    JELENA --- ---
    ECLECTICA: Já bych ráda, ale dělá to kolega + fotky byly z etologické skupiny na FHS, já o tom zas tak moc nevím. Každopádně když budu vědět něco zajímavého, určitě se podělím - asi do queer diskuse :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    JELENA: to děláte takoýhle výzkum? To je docela zajímavé, nechceš o tom napsat třeba něco víc? (kldině i do pošty nebo do queer diskuse).
    JELENA
    JELENA --- ---
    AKI_NO8: Kolega si nedávno hrál s morfováním fotografií kluků gayů a heterosexuálů (vezmou se fotky skupiny lidí, označí se body na obličeji, tj ohraničení nosu, očí, brada atd. a prolnou se do sebe), a přesně takovej obličejík jako u Kadaje (úzký a malý nosík, pěkně vykrojené "srdíčko" horního rtu) mu vyšel pro gaye. Škoda, že tu fotku nemám [ale předpokládám, že až to udělá načisto, tak to bude chtít někde publikovat, tak pak případně dodám] :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    SADAKO: No, Kadaj je vedle Sephiho jenom malá figurka. Ale Sephi je na mě už moc vyhraněnej. Prostě ten "pan zlý" s celkem jasnýma a rysama ve tváři.
    Kadaj je pro mě neutralita sama.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    AKI_NO8: Final Fantasy! Krása. Já teda nejvíc můžu Sephirotha, ale Kadaj je taky velice velmi pohledný.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    A samozřejmě vzala za své hned asociace s Lineage. :)


    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ARGANNAH: Jééé si mi připomněla FF. Já vim, jsou polygonový, renderovaný a nebo kreslený, ale....



    A hlavně Kadaj !



    Stále toužím po jeho outfitu. :)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    AKI_NO8: Přesně :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: Ne rozhodně nemám nic proti líčení mužů nebo ohledně toho, že nevypadá žensky. Ale spíš než androgýn na mě působí jako android.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    AKI_NO8: Jo, oholit se mohl. Nebo aspoň mít menší rozhalenku. Ale imho mu to nalíčení rozhodně sluší víc než verse "bez".
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    IM_MORTAL: mě teda přijde "po" až příliš umělohmotné
    LURA
    LURA --- ---
    AKI_NO8:
    SAIL_OR: Ale on přece nevypadá jako holka... mně se to takhle líbí:-)
    Koneckonců, proč by se měly líčit jen ženy, u chlapů to může taky vypadat hezky a třeba i sexy.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    druhá fotka je rozhodně kultovní :-)
    připomíná mi:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam