• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALAndrogyni + Hermafrodité

    Galerie fotek androgynních mužů/žen



    Hermafrodit je živočich schopný produkovat současně vajíčka i spermie/byl synem posla bohů Herma a nejkrásnější bohyně Afrodíty, po nichž zdědil nejen jméno, ale také pohlaví: napůl muž a napůl žena (znázorňovaný jako obojetník vždy s penisem, a nikdy s vagínou)
    Androgyn je termín z řečtiny složený ze slov ανήρ (anér, muž) a γυνή (gyné, žena) označující označující osobu, která může být i muž i žena.
    Transvestita je muž, který se převléká do ženských šatů. (u žen naopak).


    rozbalit záhlaví
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    SADAKO: cekal jsem, kdy se tady danny objevi :-D skoda jen, z ted uz je to "obycejny" kluk...
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Anthony Hegarty


    Malte Paulsen

    LA_BETE
    LA_BETE --- ---


    Jasmine You
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---


    a tohle mě pobavilo
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---


    (odmyslete si to poprsí :-)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    SAIL_OR: No, stačí trochu ubrat na bocích (přičemž ty ženské boky beztak může dělat ta sukénka) a má dokonalou postavu mladinkého chlapce.

    Ale jinak jo, asi působí normálně žensky, ale moje okamžitá asociace při pohledu na ni byl krásný převlečený kluk. ;)
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    vždyť má ženskou postavu...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Tak nevím proč, ale tahle slečna na mě působí extrémně hermafroditně. Kdyby mi někdo řekl, že je to kluk, budu tomu fakt věřit.

    [ DRIXIS @ Cervenovlasé - Red Haired's ♥♥♥ fanclub ]
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Genesis P. Orridge zrovna příkladem nějakého extra půvabu, ale chybět by tu tohle stvoření rozhodně nemělo.
    web: http://www.genesisbreyerporridge.com/

    Plachta - na tom spodním obrázku vypadá jako něžná dívka

    Genesis svlečený aneb jak šel čas - tyhle tři miniobrázky také raději jen linkem, aby tu někdo neprskal...ten první je někdy z 70.-80. let, ty další dva +/- současnost.

    Koláž


    Vlevo v roce 1980 na koncertně s Throbbing Gristle, vpravo v současnosti s obrázkem sebe coby dítěte


    S manželkou (2007)


    Nebarvy x barvy
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    Darina Alster, česká umělkyně



    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    MADELEINE: Ono to *vypadá* jako ona.
    (Jinak, jakkoli její muziku vážně nemusím, ve všech ostatních ohledech mě Lady GaGa velmi baví...)
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    IM_MORTAL: LOL!
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MADELEINE: proběhlo to internetem i s nějakejma potvrzujícíma fotkama, nafotila to do nějakýho magazínu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam