• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALAndrogyni + Hermafrodité
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    AMAZONKAAA: spis v co se vyviji vnitrne
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Trochu mi připomíná Annu Varney(ho). Takže thumbs up.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    AMAZONKAAA: Tohle stvoření jsem před několika měsíci viděla v MHD. Nevěřila jsem svým očím. Měla jsem pocit, že je to obličej z mých nejděsivějších nočních můr. Čímž nechci říct ani to nejmenší negativum proti té osobě samotné, jen mne to tehdy strašně vyděšilo. A děsí mne to stálé. To je zajímavý.
    AMAZONKAAA
    AMAZONKAAA --- ---
    Davny kamarad. Je zajimavy pozorovat toho cloveka pet let a koukat, jak se vyviji v to co je nyni.



    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    MADELEINE: mě se taky nelíbí když se někdo nechá vyloženě předělat tak aby byl napůl. Každej má vycházet z toho co mu bylo dáno a operace/zásahy do vlastního těla mě neberou, považuji je za prospěšné v případě transexuálů nebo někoho komu vlastní nos působí léta psychické problémy, nikoliv dětinské ,,mám dost peněz a chci ještě penis/kozy liposukci, hezčí rty" Ale přirozené shemale považuju za hezkou hříčku přírody co by se neměly za svoji přirozenost stydět.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MASOO: .. tak to jsem asi jediná, kterou to fakt nenačutává .. mnojono.
    MASOO
    MASOO --- ---
    MADELEINE: me se to naopak libi moc a ano, problemy vestinou maj, se svym telem
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Jamie Bochert





    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MADELEINE: ja napriklad shemale miluji, a zrovna trebas tahle je krasna, nemam rada takove ty zmalovane s obr nadrama, ale MtF v procesu premeny, to nao, to je pekne...i kdyz ony to tak obvykle nevnimaji...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MADELEINE: Já proti shemales taky naprosto nic nemám, byť tahle konkrétní mě nijak nebere
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    MADELEINE: Mně se to třeba dost líbí, navíc shemales jsou většinou poměrně pohledná stvoření.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---


    .. on je tedy Xkrát hezčí, než ona. IMO.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    A tohle už je trochu moc. Shemale. Muž, který se nechal napůl předělat na ženu. To už mne nějak nebere, to už považuju trochu za úchylku. Takoví lidi musí mít podle mne nějaký fakt závažný psychcický problém.

    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    AKI_NO8: Nemůžeš číst takovéhle diskuze a brát je vážně. Veliká většina lidí na takovýhle serverech jsou nevzdělaní omezenci. Bohužel, je to tak. Mně se ten článek moc líbí a on .. nu .. tak to nebudu komentovat, žejo.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    více fotek zde:http://multiplefashiondisorder.wordpress.com/2010/11/04/venus-in-furs/venus-in-furs-by-steven-meisel-for-vogue-italia-november-2010-03/
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    LURA
    LURA --- ---
    ELWARA: Diskusi jsem myslím nečetla. A pokud ano, raději jsem ji zapomněla ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam