• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOG23Techno fašismus - techno jako konečné řešení hudby
    Technofašismus - propagace techna a rovných beatů v jakékoliv podobě
    Techno jako konečné řešení pro hudbu.



    Striktně - Nekompromisně - A hlavně ROVNĚ
    rozbalit záhlaví
    VKLF
    VKLF --- ---
    SH_PANDA: precti si neco o terorii fraktalu,priroda je pravidelnost ve slova smyslu..nepravidelna pravidelnost...
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SH_PANDA: A už jsi slyšela o krystalické mřížce? Co je na ní nepravidelného?

    MORPH23: Všechno, co mě zaujme, tzn. ideálně to musí být propracované, invenční, smutné až depresivní a pokud možno nekomerční (komerci zkousnu, když je to fakt dobré). Nejvíc to pro mě splňuje alternativní rock (Smashing Pumpkins, Sonic Youth, Swans, Primus), alternativní metal (například Neurosis), některá klasika (Prokofjev, Mussorgski, Čajkovski, Vivaldi), modernější vážná hudba (Goldsmith, Glass, Patras), dále různé stylové fůze (Radiohead, Notwist, NIN), z taneční hudby je mi lehce sympatický psytrance, mám rád i americký neofolk (Lisa Germano, Angels Of Light), triphop a spoustu dalších věcí, na které si zrovna nevzpomenu. Nebráním se prakticky ničemu, pokud mi to má hudebně co říct, snažím se vyhýbat pocitu "tohle už jsem někde slyšel", repetitivnost překousnu jen výjimečně, jako umělecký záměr ne jako znouzectnost. Jsem tedy zřejmě blb. :)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    SH_PANDA: A co princip rození a umírání ? Nekonečný primitivní cyklus
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    SH_PANDA: prosim te, co je to high-level priroda?
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    LOPIK: si asi este nebol v prirode. high-level priroda je hocico len nie pravidelna. pravidelnost je umela.
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    PATISLAV: hmm :) prozradis mi co poslouchas? ale rozmysli si to abys pak nebyl za neco horsiho nez je blb...
    GOG23
    GOG23 --- ---
    PATISLAV: vzhledem k tomu jak se vyjadřuješ dostaneš asi brzy taky RO
    GOG23
    GOG23 --- ---
    LOPIK: Ano
    VKLF
    VKLF --- ---
    PATISLAV: tezko rict,kazdej jinak..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    LOPIK: Minimálně majitel a VKLF :)
    VKLF: A jak víš, že o tom nemám ani páru? Jak vypadá člověk, který má o technu páru?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Moment... tady to někdo opravdu bere vážně? :-)
    VKLF
    VKLF --- ---
    PATISLAV: myslet si muzes co chces,ale tvoje "zkusenost" neni v tomto pripade berna mince.nevim jak se rika lidem co jsou desne chytry ohledne neceho,o cem evidentne nemaj ani paru,a maj potrebu to nekde vyblejt na netu..
    GOG23
    GOG23 --- ---
    dal jsem ti jen RO aby tě to mohlo pořad deptat
    GOG23
    GOG23 --- ---
    když si to přeješ tak prosím
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    já chci ban. zatím se ještě držím, ale dlouho klidný nevydržím
    GOG23
    GOG23 --- ---
    PATISLAV: Půjdeš odsud sám nebo chceš ban ?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VKLF: Mám si snad navzdory zkušenosti myslet opak? :) Teprve pak bych byl kokot.
    VKLF
    VKLF --- ---
    PATISLAV:

    Ještě jsem zapomněl dodat, že techno funguje jako spolehlivý indikátor blba....tak to si teda peknej kokot páťo,))
    GOG23
    GOG23 --- ---
    BOREC: A to je kvalitní názor !
    BOREC
    BOREC --- ---
    hlavne rovne !
    GOG23
    GOG23 --- ---
    PATISLAV: To že sem lezeš tě indikuje jako ještě většího blba jestli jsi to nepochopil
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Ještě jsem zapomněl dodat, že techno funguje jako spolehlivý indikátor blba. Ještě jsem se nesetkal s někým, kdo by poslouchal výhradně techno a měl to v hlavě v pořádku ;)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    PATISLAV: příspěvky tohoto typu nebudou tolerovány, byl jsi smazán
    GOG23
    GOG23 --- ---
    Já chápu že je to pro starší ročníky silný kafe, ale snad se s tim petříček jednou smíří :-)
    Anebo dostane RO za blbý kecy, tohle neni demokratická diskuze ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam