• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOG23Techno fašismus - techno jako konečné řešení hudby
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    všechny cesty vedou k breakcoru
    MORPH23
    MORPH23 --- ---
    PATISLAV: tak z toho cos vyjmeoval sem vetsinu poslouchal neco z toho i posloucham takze za blba te rozhodne neprohlasim nicmene nechapu kde beres to odhodlani povazovat za blba nekoho kdo posloucha techno a zaroven nad tim ze by to melo byt smutne az depresivni bych se bejt tebou zamyslel ... skrze dlouhodobej poslech depresivni hudby sem se dobral ke spouste veci ale k nicemu pozitivnimu ;) a s tou nekomercnosti bych taky setril specialne v pripade veci jako radiohead, smashing pumpkins a podobne
    BOREC
    BOREC --- ---
    halt nekdo to techno proste neumi poslouchat, pak se mu zda jednoduche, ale velmi casto je pravdou opak .)
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    VKLF: ok, to beriem. ffiibboonnaaccii (niekde su tam 2 rovanke pismenka ), zlaty rez a tak, priroda je toho plna. ale aj tak, ked proste pridem do lesa alebo na luku tak mi to co vidim a pocujem a citim pravidelne nepride, to je vsetko co som tym chcel povedat.
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    GOG23: teda ty jim davas.. )))))
    GOG23
    GOG23 --- ---
    PATISLAV: rozumim tomu naprosto dobře, nemáš na to, tak to nechceš
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    GOG23: Čemu nerozumíš na slově nechci? :)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    ECLECTICA: to je vše o přístupua názoru.. já si zase myslím že jinak než na drogách nejde poslouchat eskymáky.. a navíc není techno jako techno
    GOG23
    GOG23 --- ---
    ECLECTICA: to že to nezvládáš svědčí jen o tom že jsi ještě nepokročila na vyšší úroveň chápání rytmu
    GOG23
    GOG23 --- ---
    PATISLAV: srabe, nemáš na to
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VKLF: ne, nezažil jsem psychedelický stav a zažít ho nechci, děkuji. Vážím si chemické rovnováhy ve svém mozku. :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    VKLF: techno se bohuzel jinak nez na drogach dele nez par minut poslouchat neda, rekla bych.
    A pokud mam chut na "primitivni" hudbu, navrat ke korenum a zavan transcendentna, radsi sahnu po zpevech eskymaku...
    GOG23
    GOG23 --- ---
    presne tak, rovny beat ti zaruci preziti v chaosu :-))))
    VKLF
    VKLF --- ---
    SH_PANDA: precti si neco o terorii fraktalu,priroda je pravidelnost ve slova smyslu..nepravidelna pravidelnost...
    VKLF
    VKLF --- ---
    PATISLAV: blb asi nebudes,ale vyjadrujes se jako bys nikdy nezazil psychedelickej stav...to bys pak byl z te tve smutne muziky pekne rozhazenej,este bys dekoval vsem svatejm ze by to bouchalo na 4 doby frajere
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    PATISLAV: slysel, preto som pisal o high-level. pocul si uz o stromoch? tie mi teda nepridu ako moc pravidelne.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SH_PANDA: A už jsi slyšela o krystalické mřížce? Co je na ní nepravidelného?

    MORPH23: Všechno, co mě zaujme, tzn. ideálně to musí být propracované, invenční, smutné až depresivní a pokud možno nekomerční (komerci zkousnu, když je to fakt dobré). Nejvíc to pro mě splňuje alternativní rock (Smashing Pumpkins, Sonic Youth, Swans, Primus), alternativní metal (například Neurosis), některá klasika (Prokofjev, Mussorgski, Čajkovski, Vivaldi), modernější vážná hudba (Goldsmith, Glass, Patras), dále různé stylové fůze (Radiohead, Notwist, NIN), z taneční hudby je mi lehce sympatický psytrance, mám rád i americký neofolk (Lisa Germano, Angels Of Light), triphop a spoustu dalších věcí, na které si zrovna nevzpomenu. Nebráním se prakticky ničemu, pokud mi to má hudebně co říct, snažím se vyhýbat pocitu "tohle už jsem někde slyšel", repetitivnost překousnu jen výjimečně, jako umělecký záměr ne jako znouzectnost. Jsem tedy zřejmě blb. :)
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    LOPIK: ano. diamant je v prirode nepravidelny jak svina. az vybrus mu da pravidelnost. ale vybrus je umely.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    GOG23: mne to nepride ako cyklus a nekonecny uz vobec nie, taki dinosauri by ti o tom povedali svoje, ale bohuzial ich "nekonecny cyklus" bol ukonceny.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    SH_PANDA: Takže diamant je podle tebe nepravidelný?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam