• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOG23Techno fašismus - techno jako konečné řešení hudby
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    takže ty ses rozhod, že se uchýlíš k životní pravdě "techno je všechno" a rozhodně nehodláš diskutovat o něčem jinym, protože si pěvně stojíš za svym názorem a kdyby náhodou někdo "implementoval" zárodek nějaký jiný myšlenky do tvojí pevné mysli, tak mu budeš odolávat seč to půjde.
    chápu to dobře? :)

    dualitu mám vžitou spíš jako 2 paralelní věci na stejný rovině.Ne jako peklo a nebe, ale to bude moje chyba.
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: to je rovný myšlení víš, žadný uhejbání a vytáčky, to moc dobře znám u tady těch brejkařů !

    takže to rozeberem do detailu aby to pochopili i lidé kterým to tak nepálí:
    všude okolo sebe vidim jak lidi přebíraj názory svejch kámošů aniž by je podrobili nějaké konstruktivní vnitřní kritice. toho sis nevšim ?

    A dualita je snad jasná ne ?
    dobro versus zlo
    rovnej beat versus zlomenej
    konstrukce versus destrukce

    Už si to pochopil brejkaři ?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    GOG23: ses snažil použít co nejvíc cizích slov? :))

    jaký relativizování všecho? mě je taky nad slunce jasný, že nejlepší zprávy hlásí Miloš Frýba!
    A co je kurva věta: lidi si nejsou chopný stát za svym názorem (zvlášť, když jim ho někdo další implantuje

    myšlenka jako implantát? :)

    je to o dualitě x nakonec se musíš rozhodnout....


    šmarja gogy to snad nemyslíš vážně? :))
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    to bylo na lopika
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    chápu, ale protože je to funkce do nekonečna se opakující, tak to přeci neni fraktál...to je imho blbost.Nakonec strom přeci pokračuje pod zemí a tam by ta fce musela být inverzní, což už je zase blbost...takže? :) jako možná to nějaká teorie je a já o ní neslyšel, ale krom toho stromu a kořenů různejch rostlin mě nějak nic nenapadá.
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: to jsou ale hrozný klišé
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: To že to nechápeš je mi naprosto jasný. Tvůj problém spočívá v nešvaru dnešní doby a to je relativizování všeho. Lidi nejsou schopný si stát za svym názorem (zvlášť když jim ho někdo další implantuje), protože na tom co říká ten druhej přece něco je že jo.
    Je to o dualitě. Jenže nakonec dospeješ k tomu že se musíš rozhodnout:
    Zlomenej beat nebo rovnej ?
    Rozmělnit to do sraček nebo to sjednotit a unifikovat ?
    My jsme pro jednotu a proto TECHNO !

    LOPIK
    LOPIK --- ---
    KOOTCHA: K těm fraktálům - zkus se podívat na tenhle obrázek:
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    co je cílem technofašismu?
    o co se opírá? - modly
    proč je fašistický a tedy netolerantní k čemukoliv jinému? - důvod
    Jak by měl vypadat technofašista? - zásady

    Chápu, že je to prdel, ale tak nějak mi nejsou jasný ty pilíře
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    vlastně nic :) vlkf mi to snad s těma fraktálama vysvětlí...já je mám tak nějak spojený s matematikou, ale nějak mi unikla asi nějaká teorie.
    v podstatě sem to taj taky nepochopil.Každej extrém mi přijde stupidní, ať už ortodox junglisti, režé, nebo tajhle default techno fašisti, kteří nejsou schopni sepsat ani základní myšlenku na nástěnku, doku to někde nevobšlehnou (předpokládám) :)

    ale zas je pátek, nechce se mi pracovat, tak sem se sem přišel pohádat
    GOG23
    GOG23 --- ---
    dobře tak teď tě poprosím abys zopakoval co si chtěl vlastně říct. Už se v těch tvejch zlomenejch myšlenkách a úskocích nevyznám tady se debatuje naférovku na přímo a rovně, tak dělej !
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    doufám, že ti teď nebudu muset vysvětlovat slovo argumentace pane technofašisto :)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    invence - schopnost vymyslet něco novýho.možná taky nápaditost
    drž hubu - mně nepadá typická defaultní odpověď školkovýho typu vhodná především pro diskuze a argumentace méně schopné jedince.
    GOG23
    GOG23 --- ---
    dobře, tak mi prosím vysvětli co to je slovo inventní , to opravdu nevím co znamená.
    A argument typu : "drž hubu - mně nepadá"

    Přijde mi že máš nějakou poruchu
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    GOG23: kdybys nebyl bez argumentu, tak se věnuješ obsahu a ne formě ty rychtáři
    GOG23
    GOG23 --- ---
    LOPIK: Ano to je kvalitní názor
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Tohle je samozřejmě v drtivý většině případů pravda
    LOPIK:
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: přečti si to po sobě lingvisto
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    GOG23: tobě, nebo obecně? :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Ono mezi náma klacky v kýblu je vlastně jen taková degenerace. To jen někoho napadlo naroubovat na 4/4 beat amen break (tzn. všechny songy jsou na jedno kopyto) a odendat kopák (a nešlape to).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam