• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOG23Techno fašismus - techno jako konečné řešení hudby
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DUB: Disco style rulez.. první elektronická hudba co se dostala mezi lidi a první vyloženě taneční hudba - party od tý doby vypadaj +- stejně doteďka
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: kluku ušatá ? to sis dovez z prahy nebo to je nějaký místní slang ? :-)
    Rychta se řeší jinde - to je označení pro kalbu jako celek. Zde se řeší pouze hudební stránka věci.
    DUB
    DUB --- ---
    GOG23: podle tvy teorie imho disco stylee rulezz
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    a co je asi rychta ty kluku ušatá :)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: o rychtu nejde - jde o pravidelnost a jednoduchost.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    DUB: protože tady vlkf tvrdí, že (v rámci pravidelnosti - jakože rychta neasi :)) v přírodě existujou nějaký zákony fraktálu nebo něco...já jen chtěl nějaký vysvětlení, protože mi to neni jasný...
    GOG23
    GOG23 --- ---
    DUB: o vyvoji nepadlo ani slovo :-)
    DUB
    DUB --- ---
    a nejak mi uniklo co se tim mandelbrotem snazite vysvetlit resp.jakou to ma slouvislost s temhle klubem
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Podle mně to je tak složitý, že to pochopil je Einstein a Tesla a toho kvůli tomu židozednáři ještě zabili, aby to nikde neříkal..
    DUB
    DUB --- ---
    jo a nic moc slozityho to neni, jen trochu pochopit komplexni cisla
    DUB
    DUB --- ---
    GOG23: ja sem mandelbrota naprogramoval v jave a reknu ti pokazdy to vykreslilo stejnej fraktal, ze by se to nejak vyvijelo sem si nevsimnul
    GOG23
    GOG23 --- ---
    KOOTCHA: je to animace tzv. mandelbrotovy mnoziny tak se na to podivej doma a v praci radsi pracuj :-)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    youtube mám v práci (kupodivu) bloklej...
    napiš mi to prosimtě.
    GOG23
    GOG23 --- ---
    tvoje logika má závážné nedostatky
    nekonečně opakující funkce jsou v přírodě běžné
    co třeba tohle ?
    http://youtube.com/watch?v=gEw8xpb1aRA
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    VKLF: KOOTCHA --- --- 12:48:32 25.7.2008chápu, ale protože je to funkce do nekonečna se opakující, tak to přeci neni fraktál...to je imho blbost.Nakonec strom přeci pokračuje pod zemí a tam by ta fce musela být inverzní, což už je zase blbost...takže? :) jako možná to nějaká teorie je a já o ní neslyšel, ale krom toho stromu a kořenů různejch rostlin mě nějak nic nenapadá.
    VKLF
    VKLF --- ---
    PATISLAV: hele kdybys vedel o co de mozna by tve nazory mely nakou hodnotu,ale ty jak sam pises jsi prost takove skutecnosti,pusobis na me jako hlupecek co nema na to aby prosel svoje ja,tak radsi rika jak to nepotrebuje.stejnej pristup jako k ty muzice,nevim neznam nerozumim,ale vim co je dobry a co ne a proc..LOL,)))))
    VKLF
    VKLF --- ---
    KOOTCHA: nevim co chces vysvetlit,priroda je fraktal neustale se opakujici..presne jak tu nekdo kreslil tu vetev
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    TOOMUCH: Tyhle kakofonie jsou too much..
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    "dokud má hudba rytmus, můžete se v ní ztratit. pokud ale bude asynchronní natolik, že bude neposlouchatelná, o to víc vás bude mozek nutit rytmus nacházet a nevědomky ji poslouchat."

    čili, evoluční "doposud" špička elektroniky a nejen té, je NOISE.
    GOG23
    GOG23 --- ---
    a hlavně LŽE !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam