• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOLLYEuthanasie
    FUMO
    FUMO --- ---
    Jedna bych rád řekl, že jsem pro euthanasii.

    Druhak myslím, že opravdu brzo přijde doba kdy se stane tento druh ukončování života bežným a přijde doba kdy místo odchodu do důchodu přijde euthanasie (nebo budeme muset kolonizovat mars ;-)

    Podle mě je důležité aby se každý rozhodla podle svého nejlepšího vědomí a svědomí Hemingway, Hrabal, Brodský. . . .
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    VOTVAC: jo jsem take pro, je smutne ze se radoby humanni spolecnost snazi udrzet zivot za kazdou cenu, i kdyz je to uz v hodne pripadech nemozne, pak je spis nehumanni dotycne nechat trpet, kor kdyz sami prosi o vypnuti pristroju atd. To uz bych videl skoro i jako tyrani.
    BIGMOLE
    BIGMOLE --- ---
    VOTVAC: Připojím se teda taky klišé otázkou - je opravdu nutný trpět? Osobně pro nejsem a na jeden z důvodů mého postoje i sám odpovídáš - adekvátní právní rámec je v našich podmínkách opravdu nereálný a riziko zneužití skoro jistý.
    VOTVAC
    VOTVAC --- ---
    Asi budu mít klasickou odpověd (z toho druhého tábora) - jsem pro - než trpět, samozřejmě při nastavení celé řady bezpečnostních opatření a adekvátního právního rámce (což se u nás určitě nepodaří). Osobně bych tu možnost uvítal pokud bych byl v situaci, kdy by pro mě eutanazie byla vysvobozením.

    (Ano jsem ateista)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam