• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KTAIWANITAHURA galerie -=HYGIENICKÁ STANICE=-
    Hygienická Stanice byla alternativní prostor, sdružující pod jednou střechou galerii,
    sítotiskovou dílnu a obchod s komiksy, časopisy o umění a originálními kousky značky HURA. www.hura.cz
    Byla otevřena v říjnu 2008 a do pohybu ho uvedla skupina umělců Hura collective. Provoz byl bohužel ukončen, ale toto forum bude dál informovat o aktivitách Hura Collective, výstavách a dalších akcích.
    více na: www.hura.cz






    rozbalit záhlaví
    FRUTAA1
    FRUTAA1 --- ---
    super, dík
    TOTAL_MANGEL
    TOTAL_MANGEL --- ---
    FRUTAA1: "nástrojů" ?

    vlastní kapsa, granty (město, ministerstvo, visegrad, eu), soutěže / soutěžní festivaly a když máš bohatýho strejdu, tak "sponzorský dar"
    FRUTAA1
    FRUTAA1 --- ---
    ahojte, chystám se psát diplomku na téma Artmarketing a PR alternativní umělecké scény, kde mi jde především o zmapování nástrojů, kterými jsou podporováni alternativní umělci a celkově "alternativní" umění - jako časopisy, portály, kluby, festivaly, spolky a sdružení, galerie apod. budu vděčná za jakékoli tipy! dík
    MAGULEE
    MAGULEE --- ---
    ahoj mam dotaz, moc se mi libi jedno triko co mate na fleru,jak si ho muzu koupit? jsem z prahy vinohrad, diky moc
    kdyztak posta dekuju :-)
    TOTAL_MANGEL
    TOTAL_MANGEL --- ---
    VINNEE: no problem, je tam bezbarierovy pristup, respektiva te svezeme výtahem :)
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    KTAIWANITA: jsem dojat:)
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    SIIMA: Diky moc!:)
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    KTAIWANITA: skvělý, pokud se tam nedostanu, tak aspoň přes net. kalendář beru určitě, je skvělej :)
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    VINNEE: tyyjo -jsem slysela ze mas sadru!drzim palce at je to brzo dobry a muzes zas hopkat po svejch!!
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    RUDIE: Tak davam vedet:) Na www.unitedkingdog.com uz je v provozu internetový obchod, pro ty kterým by se hodilo pořešit vánoční dárky psama, a z plakatu je i A3 kalendář na rok 2010!:)

    VINNEE
    VINNEE --- ---
    TOTAL_MANGEL: To zni tak fine ze snad nekde obstaram koleckove kreslo a vyrzim!.-))
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    TOTAL_MANGEL: ÁAAnooo!! :))
    TOTAL_MANGEL
    TOTAL_MANGEL --- ---
    Milí přátelé,

    v neděli 13.12. /11-20h/ pořádají Buchty a loutky a Hurá collective ve Studiu Švandova divadla

    VÁNOČNÍ BITVU: TRH A BAZAR.

    V „bitvě“ se můžete utkat o vánoční dárky, nakoupit originály od výtvarníků, také na bazaru můžete leccos zajímavého získat. Můžete přinést cokoli, co vás už doma nebaví /od 1.12. na vrátnici Švandova divadla nebo v den konání akce/ a vybrat si z bazaru něco zajímavějšího.


    Oslovujeme vás ale také proto, jestli byste měli zájem prodávat své výrobky na trhu.

    Nechceme žádné „vstupné“, prostě přijdete a prodáte si, co budete mít.

    Jde také o setkání s lidmi, na které jsme neměli po celý rok čas a které můžeme na tento den pozvat.

    Svařák, grog, a tak...


    Prosím, napište mi, jestli byste měli zájem prodávat své hand made výrobky, kvůli prodejnímu místu.


    Těšíme se na vás, na prodávající a nakupující.


    Buchty a loutky

    Kristina Maděričová

    bestboy@tiscali.cz

    728 401 309
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    KTAIWANITA: Tak jo, já se jen chtěla vyhnout fleru. :o)
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    jejej to je super, tak az bude tak dej urcite vedet!
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    RUDIE: díky moc!:) Bude!! právě z celý týhle nový sérky -tentokrát celej barevnej!
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    nebude zase nejakej tvuj kalendar ? ten letošní psí jsem si zamiloval:)
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---

    Kateřina Bažantová aka „Ktaiwanita“, členka výtvarné skupiny HURACOLLECTIVE,
    uvádí v galerii Tribo výstavu plakátů UNITED KINGDOG, s podtitulem „Bark Empire“
    v rámci festivalu KOMIKSFEST 2009

    Psí impérium zde v 15ti dílné sérii ožívá v jasných barvách a zcela otevřeně,bez ohledu na rasu či společenské předsudky.
    Jestliže vám nevadí trochu štěkotu,uvidíte psy v ostré akci, ale i v klidu domova -soukromé momentky, jaké jinak nemáte šanci spatřit.

    Brány Bark Empire se otevírají v pátek 6.11. ve 20.00,
    zároveň se slavnostním otevřením nového Tattoo Atelieru,
    o který se rozrůstá tetovací studio, obchod a galerie TRIBO,
    na adrese Lidická 8 Praha 5!


    http://www.tribo.cz/
    http://www.komiksfest.cz/2009/program/vystavy/united_kingdog_bark_empire
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam