• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RIMMER_Amanda Palmer
    K_0S
    K_0S --- ---
    Ah, ja se tesil, ze budu sledovat amandiny (a gaimanovy) tweety zive a uplne jsem zapomnel, ze uz to bylo. stejne jsem nemel tou dobou pristup k netu...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    doprcic, nejvic jsem ten koncert prosvihla!!! dozvedela jsem se o nem predevcirem a zrovna tech sedm kilo vubec nemam... zabit me!!!
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Evelyn Evelyn will NOT be appearing at this show, they need to get home to the States to prepare for the North American tour.

    :))

    With very special guest Gabriela Kulka!
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Zjistila jsem, ze mam listek na Amandu navic, asi za min, kdyby nekdo mel zajem, tak 723 566 285 :-)
    RIMMER_
    RIMMER_ --- ---
    NESKY: Si piš.
    NESKY
    NESKY --- ---
    tak zejtra jop
    TADEK
    TADEK --- ---
    Jason Webley hudebnim hostem zive prenasenyho poradu Hotel Insomnia (www.hotelinsomnia.cz) 8. kvetna na CT2 v noci... a mozna prijde i Amanda Palmer :P
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    TADEK: Tak ale na Colours of Ostrava bude.
    NESKY
    NESKY --- ---
    no supeeer, zbožňuju jí..
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    TADEK: Jo, hele, moje zdroje rikaj, ze bohuzel nebude. Vypadalo to slibne, ale prej nejak zmenili tu tour, takze se sem nedostane. Pristi rok snad.

    Kzdopadne ja uz mam listky na Amandu s Jasonem.
    TADEK
    TADEK --- ---
    ona stejne bude tourovat v EU tkaze je dost mozny a pravdepodobny ze ji zabookujou i ostatni festaky takze klido muze bejt i na Pohode :)
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    TADEK: Jen doufám, že to nebude na začátku, to bude dost jejich fanoušků na Pohodě u Trenčína.
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    TADEK: to je jedno že mimo téma, je to tu stejně nějaký mrtvý poslední dobou a my jsme rádi za tuhle informaciiii!!!
    TADEK
    TADEK --- ---
    a mozna lehky off topic kdyz uz sme v tom tak v cervneci v arse regina spektor
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    TADEK: dufam ze to nie je uz vypredane, alebo sa to nevypreda kym sa rozhodneme... Vieden nam unikla a Praha je uz kvapku daleko:/
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    Juchů!
    TADEK
    TADEK --- ---
    Středa 05. 05. — Amanda Palmer (of the Dresden Dolls) + Jason Webley | Palác Akropolis
    http://www.palacakropolis.cz/program/2010-05-05
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam