• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMGKostýmy, výroba a údržba - Star Wars a další
    Tento klub je věnován tvorbě komplikovanějších kostýmů z filmů včetně technologíí jako je vakuform, laminování atd. Obrázky, popisy a případně rady. Není to primárně galerie toho co najdete na netu, ale co sami tvoříte a co jste během tohoto procesu zjistili nebo narazili na problém s kterým si nevíte rady.
    rozbalit záhlaví
    TOMG
    TOMG --- ---
    JOSE_MAT: taky to není pouze papír, ale většinou se to následně laminuje, tmelí a brousí.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    ESY: papír? a nerozpadne se to, když v takový masce dýcháš, nebo se v tom spotíš?
    ESY
    ESY --- ---
    DAVEXTROOPER: papir je dostacujici :] nejelepvnejsi a nejjednoduseji zpracovatelnej
    DAVEXTROOPER
    DAVEXTROOPER --- ---
    Je to drahé, ale na 405th.com to dělaj stašně složitě a hlavně na to maj speciální věci, které se mi nechce fakt kupovat. Jako je například taková ta malá ruční pilka. Samotné ty pěnové kostky vyjdou na 900. Ale nehledal jsem nijak pořádně takže určitě najdu i levnější.
    Nicméně mě napadl ještě polistiren. Ale musel bych ho pak nějak potřít, aby nedělal ty nepříjemné skřípací zvuky atd... teda jestli něco na to existuje.
    ESY
    ESY --- ---
    DAVEXTROOPER: tyhle penovy podlozky jsou unas docela dobre drahy.. me rekni na kolik sis to spocital ze ti o to vyjde
    DAVEXTROOPER
    DAVEXTROOPER --- ---
    Zkusím to z tohohle návodu. Tak snad to bude vypadat alespoň nějak :DD
    Kdyby někdo nechtěl dávat do armor velký prachy tak tady je link: http://www.instructables.com/id/Foam-Clone-Trooper-Armor/
    ESY
    ESY --- ---
    DAVEXTROOPER: podivej se na forum 405th.com

    nejjednodusi postup je papir >> lamino >> tmel ve zkratce.. vsechny moje veci jsou tak delany
    DAVEXTROOPER
    DAVEXTROOPER --- ---
    Je mi 16 let a chtěl bych si vytvořit kostým republikového troopra.. Ještě za doby Clone Wars. Nepotřebuji ho nějaký ťip ťop. Ale nevím tak nějak jak začít a hlavně s čím.. Máte s tím někdo zkušenosti? Resp. Nevíte o nějakém tutoríálu? Potřeboval bych vědět jakej materiál zvolit, aby se dal formovat a zároveň, aby nakonec držel tvar. Chci to fakt jen for fun, takže žádně velké investice. Děkuji :-)
    PERY352
    PERY352 --- ---
    TOMG: Díky hned mu napíšu
    TOMG
    TOMG --- ---
    PERY352: kontaktuj z Czech Garrisonu Honzu Pavlíčka aka Gree. Ten si vyráběl kostým Darth Revana.
    http://www.501st.cz/
    PERY352
    PERY352 --- ---
    Zdravím chtěl jsem se zeptat zda-li by tu někdo neporadil jak nejlépe vyrobit oblek Sithského lorda. Mám nějakou představu, ale nikdy jsem ještě pořádně kostým nevyráběl. Díky
    KABIS
    KABIS --- ---
    Ahoj, tohle bude trosku mimo, ale moc me nenapada kde se zeptat.. potrebovali bychom vyrobit "na miru" odkapavac na nadobi - tedy spis takova ta vec pod to (vetsi nez se bezne delaji - ale ne o moc - a s prepadem do drezu). Nevite, kde by se neco takoveh dalo objednat/byli byste nekdo schopni to vyrobit?
    ESY
    ESY --- ---
    ESY
    ESY --- ---
    TOMG: ja prave miniatury dal do supliku a jedu si tohle :] az dodelam 4 helmy, tak pak asi dodelam komplet jeden oblek. jeste nevim jakaj. bud ten master chief ale to bych musel udelat novou helmu hebo iron man.. uvidime..


    hrozne rad bych pristi rok postavil tohle :]]
    TOMG
    TOMG --- ---
    No nenudíš se, já kostýmy zatím pověsil na hřebík, dokud nebude synátor větší.
    ESY
    ESY --- ---
    po par letech jedu dal :]

    a snazim se dodelat predatora.. Fotka zkresluje tka to vypada cely prekrouceny


    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SAVEL: Péráka udělalo divadlo Vosto5 jako představení a kostým už tam mají. Kdyžtak se mi ozvi do pošty, dám vás dohromady...
    SAVEL
    SAVEL --- ---
    Ahoj,

    hledam šikovné člověka pro ušití speciálního obleku legendární postavy druhé světové války Pérák pro přípravovaný krátkometrážní studentský hraný film. Je zde velká možnost vlastního kreativního přispění.

    Zájemci prosím do pošty, kde sdělím více informací. Děkuji.
    TOMG
    TOMG --- ---
    No obávám se, že kvalitní kostýmy se běžně nenabízejí, většinou jsou drahé a pokud to někoho baví, tak ty kostýmy jen tak neprodá. To už je větší šance na Ebay, ale tam často nevíš, co vlastně kupuješ. Pokud nemáš obecný přehled o kostýmech.
    TEKKY
    TEKKY --- ---
    Zdravím,

    poptávám ke koupi různé kostýmy ze starwars a ostatních filmů.

    Pokud můžete nějaké nabídnout, dejte mi vědět.

    díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam