• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAMoc pěkný komáři teda
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    CAMPANELLA: Hele, že ty ses teď nedávno rozešla s nějakym přibuzlym šampónkem a teď si jenom hledáš obhajoby jak hodit všechny chlapy co se ti nelíbí do jednoho pytle?
    BLASTO
    BLASTO --- ---
    CAMPANELLA: ty na necem jedes ? naky lsd nebo tak ? pripada mi to tu jako placani patyho pres devaty jeste spojeny s nakejma radoby odbornejma vyrazama v diskuzi o "detinsky hypoteze" s tvoji kamoskou :-D nic proti ale radsi bych to tu zrusil :)
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    málo lekavej
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    ten vztah k ženě- je přehnanej- jako že je tu pro ní, aby se v noci nebála, že má postavit barák- to jsou podle mně kecy, co by romantickej člověk nevyřvával
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    aha, tak ten Nedvěd to je zrovna komár:-(
    kámoška z něj nemůže, však když si rozebereš ty texty, tak ten jeho patos neni moc normální
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    dobře se ti s nima pak zachází, jako že víš, co máš čekat a tak
    jak je motivovat
    jak zareagujou, aby si do nich normální lidi furt dokola neprojektovali svoje chování
    vymezit se
    BLASTO
    BLASTO --- ---
    Modry oci mi nikdy u nikoho nepripadaly pichlavy :) to spis hnedy az cerny...modry oci maj vetsinou takovy noumove jako napriklad Pavel Nedved. do takovejch oci se podivate a vite ze ten clovek netusi nic to samy moje sestrenice a bratranec, takovy neurcity pohledy neznejch melancholiku :)
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    no dál mě zajímaly nějaký cizí zkušenosti s nima- jako třeba lidi z rodiny, jestli je někdo nemá napozorovaný
    jako jestli to nesdílí ještě někdo
    já a kámoška ted odsuzujem lidi naprvní pohled, je to děsně pohodlný a nulová šance na spletení
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    CAMPANELLA: No a ta tvoje teorie zní tedy jak? Že na světě existujou lidi, který se podle tvý definice daj nazývat "komáry"? Potvrzeno. A dál?
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    tahle teorie nikdy nebudu přímo odkazovat ke skutečnosti- nezamlženě
    konec konců jde o abstrakci
    v každý přesahující teorii, kde je indukce a následná dedukce se nedá nic přesně podchytit, pokud neni nějak zvlášť scientistická
    MDFK
    MDFK --- ---
    CAMPANELLA: ale žádný laciný kecy, jsem uvedla známého člověka o kterém si myslím, že má pichlavé oči. spíše jde o to, že jsem to asi ještě nepochopila.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    CAMPANELLA: Zakázaný nejsou, ale měly by dávat smysl... jde o to, že jsi vůbec na začátku jaksi nenadefinovala co to ten "komár" vůbec je, tvoje vysvětlení je zamlžený a mnohasmyslný a musel jsem to z tebe tahat.
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    jo-oči připomínaj komáří
    nebo jsou metafory zakázaný?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    CAMPANELLA: Takže je to teda auditko o lidech, který rádi šukaj, maj divný oči a žádnou sebereflexi?
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    mám s nima takovou zkušenost, že se při tzv. rozkoši nedokážou ovládat
    jako že každej člověkmá svuj systém ctností a oni maj nulovej odpor, co se třeba samoltnýho libida týče, prostě nic, na co by se vztahovaly vyabstrahovaný zkušenosti ze života
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    nicméně
    si myslim, že to tak je
    třeba cikán je přirozeně živočišnej, což se většině lidí nemůže stát, ostatní lidi jsou děsně zabržděný něco jako skoro potlačovaná perverze - ty tmavší typy k tomu maj víc sklon..
    (nadržená blondýna, která se nezná je jenom oplzlá, ne živočišná)
    ty zorničky u hnusnejch modrookejch lidí jsou prázdný- jako když starším lidem dochází pigment
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    a rádoby neobjektivní teorie nejsou plkání
    studie žádná, nikdo nezkoumá vztah k nulový sebereflexi a neflexibilitě k dojmům ohledně určitý rovnováhy na základě hnusnýho pohledu
    CAMPANELLA
    CAMPANELLA --- ---
    žádnýho Paroubka bože
    laciný kecy nevedem
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MDFK: Asi ne, za prvý nemá modrý oči, za druhý jeho pohled neni nijak pronikavej ani nepříjemnej... pokud jde jenom o vzhled, tak je Paroubek úplně obyčejnej, nudnej strejda z vesnice...

    Nebo jako o co jde s těma komárama? Je to nějakej charakterovej typ člověka, kterej má specifický názory a chování? Nebo záleží čistě jenom na tom pronikavym modrym pohledu a subjektivnim pocitu nepříjemnosti?
    MDFK
    MDFK --- ---
    THE_SECOND_GUY: Paroubek? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam