• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAMoc pěkný komáři teda
    klub o komárech, což je polorasistická teorie,která se týká lidí s modrejma pichlavejma očima, tim polorasistická myslim ne jako rasistická, ale něco na ten způsob, protože to kritérium je dost individuálníní- to rasistický píšu, ptotože uvažuju nutnej kontext vašich asociací... (jestli to tak někdo pochopí, tak se naštvu, protože to je abstraktně ošetřený) tak jsem tu chtěla koncentrovat homozigoty nebo hetorozihoty dominantní, co se pigmentu týče, ty oči jsou jen vodítko, primární znaky jsou silné libido a nedostatek flexibility v sebereflexi. Více v klubu.
    rozbalit záhlaví
    JEDI
    JEDI --- ---
    BLAF:
    a) bavime se tu o lidech, co maji silne libido, nedostatek flexibility v sebereflexi a sekundarni znak jsou pichlavy modry oci
    b) posli fotku oci
    c) podivas se a uvidis

    jsi vubec schopen pripustit tuto teorii jako takovou?

    BLAF
    BLAF --- ---
    CAMPANELLA: S tou paranoiou, s dovolenim, do hajzlu nepujdu, protoze vpravde netusim, jak jinak si mam vylozit vas pocit ohrozeni ci nepratelstvi od skupiny lidi, kteri se neprovinili nicim jinym, nez tim, ze se narodili s modryma ocima :P
    Ale treba je to pouze projev me komarovitosti, ktere jsem si diky sve male vnimavosti proste nevsiml!
    BLAF
    BLAF --- ---
    JEDI: Palach se ti snazi nenapadne naznacit (a ja se k nemu pridavam), ze tadyta vase teorie zavani spise paranoiou nez racionalnim uvazovanim :)
    Ja mam kuprikladu tez modre oci avsak zadne komarovitosti si nejsem vedom.
    JEDI
    JEDI --- ---


    PALACH: este neco konstruktivniho?
    PALACH
    PALACH --- ---
    JEDI: a nebyly by tady ještě nejací šnečci (slizcí lidé) nebo klíšťata (přísavky kterých se nezbavíš) ??? tohle je docela ujeté, každý je jiný a podle vzhledu těžko poznáš jaký člověk je.
    JEDI
    JEDI --- ---
    VXP: právě..:-)
    JEDI
    JEDI --- ---
    OVERDOSER: no komari mi uz toho provedli spoustu.
    si clovek rika, bude na ne hodnej, oni to tak nemyslej, a ejhle.

    ale tato diskuze neni na osobni rovine..
    VXP
    VXP --- ---
    OVERDOSER: jedi je taky (potencionalni) komar... modry oci :D
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    JEDI: porad premejslim, kde se v tobe bere tolik vrazedny nenavisti vuci tem komarum, provedl ti nekdo neco konkretniho, nebo je to jen obecna nenavist
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    JEDI: no tak rath, by byl komar i bez oci, takovej prakokot...
    JEDI
    JEDI --- ---
    VXP: rikas jako nadstavba komara?
    VXP
    VXP --- ---
    rath je upir... taky saje krev, ale ve velkym :) pulce naroda...
    JEDI
    JEDI --- ---
    JEDI
    JEDI --- ---
    BLAF
    BLAF --- ---
    JEDI: Ano, myslenka jest natolik zavazna, ze se pro me stava az neuchopitelnou :)
    JEDI
    JEDI --- ---
    ECLECTICA: rozprava je mirne recesisticka (nechci rict rasisticka :-)
    ale myslenka je vazna.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Prosim vas, chci se jen ujistit: tenhle klub je recese (jejiz podstat mi ovsem zcela unika), ze ano?
    JEDI
    JEDI --- ---
    Právě jsem mluvil s očařem, odborníkem na komáry,
    a říkal mi, že Mark Hamill zkomárovatěl.
    (ve EP VI už byl komár, asi mu ta sláva stoupla do hlavy)
    JEDI
    JEDI --- ---
    já jsem zase ted cetl, ze modrooci a zrzavi maji nejkvalitnejsi DNA (neznam kriteria).


    a taky jsem cet (blabol?) ze jako tady byly minimalne dve rasy, jedny jako jesteri, a druhy jako modrooci blondaci vysoci...

    a kdyz kdyz se sparili dohromady, tak vznikl hybrid - dle této teorie komár :-)))
    coz by sedelo..:-)
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    V tomhle clanku pisou, ze vsichni modrooci maji spolecny predky, puvodne jsme byli vsichni hnedooci a vlivem mutace nejakyho genu se zmenila hneda na modrou...
    http://www.foxnews.com/story/0,2933,327070,00.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam