• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HYLBOSSEJMI JE VŠECHNY aneb FOTOLOVY
    DO TÉTO DISKUZE NEPATŘÍ:FOTKY DOMÁCÍCH ZVÍŘAT,MILÁČKŮ JAKO JSOU PSI A KOČKY ATD.(až na nějaké pěkně zachycené výjmky a fotky exotických živočichů a pod..)FOTKY MRTVÝCH ZVÍŘAT NEBO JEJICH KUSY, VEŠKERÉ FOTOMONTÁŽE, FOTKY STÁHNUTÉ A NEVYFOCENÉ SEBOU SAMÝM


    PRINCIPEM JE ZACHYCENÍ ZVÍŘAT VE VOLNÉ PŘÍRODĚ, VKLÁDEJTE VŠAK POUZE VLASTNÍ FOTKY POŘÍZENÉ SVÝM NEBO ZAPŮJČENÝM FOTOAPARÁTEM VŠECHNY OSTATNÍ BUDOU SMAZÁNY PROTOŽE SEM NEPATŘÍ, DĚKUJI


    POKUD JSTE PŘECI JENOM NAŠLI NĚJAKÝ OBRÁZEK KTERÝ SE VÁM LÍBIL A NEVYFOTILY JSTE HO VY SAMI RÁDI SE NA NĚJ PODÍVÁME TADY ::> [ BIZARNÍ a NEOBYČEJNÍ ŽIVOČICHOVÉ KOLEM NÁS / aneb FREE IMAGE, FREE FANTASY ]
    rozbalit záhlaví
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Jestli je tu někdo "na veverky", googlete "Vadim Trunov".



    VINC
    VINC --- ---
    Jee, jsem rád že jsem to tu našel :) Tak také přidám...
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    boží :)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    Jednoho letního večera..


    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SLEEPLESS8: nepovažuji za pravděpodobně, že bych jo letos stihl, teď mám čas a pak bude pár měsíců zalezlej, že jo. Se připravují na jaro a aby tady řeč nestála. :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SCHWAB: tezko, pac jsou pres den vetsinou schovani.. nejvic se daji videt vecer, nejlip v lete, kdyz jsou delsi dni
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    nemáte někdo tipytriky jak a kdy na jezevce? asi mám jednu jeho trasu a odkladiště hoven.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HYLBOS
    HYLBOS --- ---
    TRAVIX: Harisák a Orel skalní, já sice nejsem ornitolog, ale to je možný, vím že se kříží skaláci se stepníma a královskýma pro lepší vlastnosti ale orel a káně, lol.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    HYLBOS: Akce pardubického sokolnického střediska.
    Mimochodem, dravec na fotce je doct neobvyklá rarita - kříženec orla skalního a káněte harrisova.
    HYLBOS
    HYLBOS --- ---
    TRAVIX:
    Krásný soukromý hon, opočno ?
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Podotýkám, že scéna není úplně přírodní, dravec je ochočený.
    Při pořizování této fotky nebylo žádnému zvířeti ublíženo, kromě dravce, který měl hlad.

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SLEEPLESS8: já vím, ale u mladšího nemusí být tak vidět a ještě to je trochu mázlé. Ale našel jsem si takový cyklodeník a má tam napsáno - dohadujeme se, jestli 200 metrů od nás se v trávě válí daněk nebo sika. :)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    Ze včera

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SCHWAB: danek ma lopaty
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    SLEEPLESS8: Jo, je to sika
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SLEEPLESS8: je to z castolovicky obory, nekolik let dozadu. Myslim, ze siku tam nemaj / nemeli. Zato moc danku, vcetne bilych. Celou dobu ziji s tim, ze je to danek :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam