• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YARRICKDESKMANIA - festival deskových a společenských her
    Ročník 2009

    16.-18. října opět v KC Zahrada.

    Zajištěna jsou dema, turnaje, účast kouzelníků (vystoupení, semináře míchání karet, kouzlení, kouzel se žetony). V pátek dopoledne je připraven program pro školy (deskovky, puzzle, škola kouzel, škola barvení).
    Opět se můžete těšit na "špíčky" jako Red Bull zdarma nebo bohatou tombolu plnou deskovek, předplatných ad.
    Připravují se turnaje v deskovkách podle zájmu a pak ve hrách jako Magic, Warhammer. Stejně jako loni čekají na výherce krásné trofeje.

    Rozpis turnajů naleznete na adrese http://www.deskmania.cz/cs/program/

    Budeme potřebovat armádu brigádníků!
    Informace v poště u ID ARCAK.

    Generální partner APEX Trading; hlavní partneři Obchodní centrum Chodov a Webworks Studio; hlavní mediální partner Hyperinzerce.cz; mediální partneři Radio Beat, Mateřídouška, Ikarie; partneři Černý rytíř, Mindok, Blackfire, Piatnik, Corfix, Dino (Ravensburger), Albi, Zatrolené hry, Svět deskových her, Jirasgames.

    Ročník 2008:
    Konal se pod záštitou starosty Prahy 11 Mgr. Mlejnského a Národní protidrogové centrály. Mediální partneři Rádio Hey, Rádio 1 a časopis Level. Spolupracovali jsme i s prahojedenáctním časopisem Klíč. Program: Vystoupení kouzelníků. Turnaje ve Warhammer, v karetních hrách Magic, Yu-Gi-Oh, Vampire, World of Warcraft. Dema her z portfolií firem Blackfire, Piatnik, Corfix a dalších. Prodej na místě zařídil osvědčený Černý rytíř. Miniturnaje pro začátečníky. Bohatá tombola (losovala rodina Pomeje). Výstava 80 let boje proti drogám. Program pro školy - promítání videa - protidrogová prevence. Doprovodný program v OC Chodov. Rozdávání Red Bullů.
    DESKMANIA NA FACEBOOKU

    Deskmania je podzimní festival Občanského sdružení Hry pro lidi. Představuje širokou paletu deskovek, které jsou u nás k mání, některé další hry, a září unikátním doplňkovým programem.
    rozbalit záhlaví
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    KEMAL: Tak to gratuluju, pane otče :D Holka nebo kluk? Nebo dvojčátka? :D
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    ARCAK: já nakonec budu muset až na druhý ročník, pač jsem rodil :)))
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    CYBERWOLF: Proti gustu zadny disputat...
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    ARCAK: Nic proti gustu. Ja vsak dal prednost "cistokrevnejsimu" Deskohrani a vubec toho nelituji:) Sve duvody jsem zminil a to je asi vse, co se k tomu da dodat:)
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    CYBERWOLF: Tak skola michani a strileni karet se toho asi dost tyka. Take mi prijde jako vhodne lakat na tento program nepolibene. Promitani v uzavrenem sale se te snad nedotkne... Tri ze ctyr filmu je problem u nas videt a chteli jsme navstevnikum nabidnout neco tak unikatniho...
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    ARCAK: Jako kdyby to byl program, co by se her tykal alespon okrajove, tak super, ale takhle...

    Koneckoncu, kdyz se neco jmenuje DESKMANIA - festival deskových a společenských her, tak od toho ocekavam neco jineho, nez takovehle doprovodne programi. Chapu sice, ze mi je nikdo nevnucuje, ale i pri nejlepsi vuli se jim nevyhnu
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    CYBERWOLF: Mno kdyz je problem moc velky vyber v programu :)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    ARCAK: Ja vim, ale ja tak nejak moc nemusim, kdyz je splacanych moc veci dohromady. Tombola, kouzelnici, vystava proti drogam, promitani...
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    CYBERWOLF: Na tos ale nemusel koukat ;))
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Priznam se, ze me odradila ta Kytice a sel jsem radsi na Deskohrani:)
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    ja som to nestihol :-(
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    Tak co, byl nakonec nekdo na Deskmanii? :)
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    JIŽ DNES DOPROVODNÝ PROGRAM V OBCHODNÍM CENTRU CHODOV
    Nakupte a hrajte - spojte příjemné s užitečným.
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    http://www.deskmania.cz/cs/program/promitani/

    Promítání filmu Kytice a tří filmů, jež jinak jen tak neuvidíte...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, ze by? Dobry napad :)
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    DOCKINEZ: Napiš na praha@cernyrytir.cz, ze bys mel zajem o predvadecku na Deskmanii :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ARCAK: To oni uz dovazeji, resp. lze to na jejich strankach objednat (nebo si to pletu s blackfirem? to je jedno, jedna z nich to vozi). Jde mi o to, ze bych si to nejdriv s nekym "na necisto" zkusil zahrat, ty figurky nejsou nijak levny a kdyby mi napr. nesedla pravidla, tak bych mohl splakat nad vejdelkem.
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    DOCKINEZ: Čerý rytíř prý chce něco takového dovážet.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hele, hrajete taky deskovky s valecnou tematikou, nebo jsou boje miniatur z WW2 samostatna kategorie? Docela bych to hral, ale naslepo bez vyzkouseni do toho cpat prachy nebudu.
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    Novinka: pátek - sobota děláme promítání filmů, zatím je jistá Kytice, bytek domlouváme.
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    WWW.DESKMANIA.CZ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam