• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOCURMOSURZávislosť na Internete počítačových hrách a PC
    FANAE
    FANAE --- ---
    Prave jsem se pristihla
    Prisla jsem z prace, kde jsem cely den jen koukala po Nyxu a tesila se domu. Zapla jsem pocitac a sedla si k Nyxu. Prestoze jsem strasne unavena a spala bych a jeste bych mela uklizet. Jsem zavisla! :(((


    :DDD
    H3AD3AD
    H3AD3AD --- ---
    KOCURMOSUR: ale zavislost prejde s prichodem prvniho zari, teda aspon u me, takze na internetu budu misto obvyklejch 10 hodin denne travit jen tak 5 :D
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    H3AD3AD: no to je ten problém...
    H3AD3AD
    H3AD3AD --- ---
    KOCURMOSUR: vzhledem k tomu ze se na to ptas pomoci internetu, tak je jakakoliv odpoved asi predem jasna :D
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    podarilo sa niekomu uz zbavit tejto pliagy?
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    zasa som tu!!! ja neviem uz
    JANA4U
    JANA4U --- ---
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    KOCURMOSUR: Rika ti neco: "Byt zadobre se svymi demony."?
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    Bratia a Sestry, my sa tu máme odnaucit surfovat po i-nete a nie si davat rady ako zabit pracovny cas.
    H3AD3AD
    H3AD3AD --- ---
    FUMO: takova textova hra, nekde dolejc v diskuzi mas komplet popis.
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    JANA4U: nielen nyx ale predtym kym sla kyberia tak aj to a este aj slovensky chat... AZet (Pokec)
    JANA4U
    JANA4U --- ---
    KOCURMOSUR: no asi te to nebavi dost! :-D ja v minule praci taky chodila dost na nyx, ale tedka v praci prakticky vubec. nemluve o tom, ze jsem si dala tak rocni pauzu od nyxu... :-)
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    kks, dnes som sa zasa predviedol. pol pracovnej doby na chate... uzas. a to mam co robit a bavi ma to.

    Ale od zajtra nic!!!
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    kks, dnes som sa zasa predviedol. pol pracovnej doby na chate... uzas. a to mam co robit a bavi ma to.

    Ale od zajtra nic!!!
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    H3AD3AD: já na pětce páč prej restart tak to zkouším.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    hm, myslím, že závislá na netu ještě nejsem, ale zlozvyk je to teda hustej někdy
    FUMO
    FUMO --- ---
    H3AD3AD: co to je ogame?
    H3AD3AD
    H3AD3AD --- ---
    BRENMCGUIRE: ja hraju 6. vesmir, asi s tim brzo seknu, je tam desna nuda.
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    hele ogame zrovna hraju na 5 serveru tedy to zkouším objevit minule mě to něčaplo a ted znudy to jedu, pak ještě ikariam, mythlands galctic imperia.
    H3AD3AD
    H3AD3AD --- ---
    joooo to je diskuze pro me :D a asi tak pro cely moje okoli az na tri lidi. ja jsem zkousel net i vypinat, to celkem pomaha, protoze jsem linej ho pak zapnout :D hry uz tak moc ale nehraju. akorat ogame
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam