• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOCURMOSURZávislosť na Internete počítačových hrách a PC
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    LOOSER_AK47: a? odvykacka prebehla rychlo?
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    Zdravim, jak postizeny zavislosti tak ty kterych se to tyka jen jako okoli... Sam se si taky zazil obdoby kdy sem daval gamesu vicemene 24/7 a to LineAge2, se sveraznym nickem BarbarOnan, ale je to na palici, clovek sice zaziva euforii z toho, ze nekde v "jinym svete" neco znamena, neco dokazal, lidi se na nej koukaj jinak nez v realu, ale kdo vi tak vi :) je to jen hra... Paklize se stane, ze uz si pripada nepostradatelnej pro chod toho druhyho sveta a zapomina, nebo lepe receno, odklada povinnosti a potreby kazdodeniho ziti tak je to spatné... tak COME GET SOME, in the real live :-P

    Shot00022.bmp (2334834 B)
    H3AD3AD
    H3AD3AD --- ---
    SKAFF: presne, odepnout internet, at si to plati sam. plus ho zkrouhnout od vsech financi, at musi makat :D i kdyz si teda pamatuju, jaxem jednu dobu porad hral UT vlajky a taky mi bylo kolikrat blbe z hladu vecer :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    SKAFF: neplatit mu to :)
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    ALERT: kdeze dam si sem sam ban :))) a nestravim popoludiepri kompe.
    ALERT
    ALERT --- ---
    KOCURMOSUR: zacni hrat tohle, to je aspon k necemu :)) [ ALERT @ Game culture, art and studies & ludology... a tak ] - - - "Computer Game's High Score Could Earn The Nobel Prize In Medicine"
    http://www.sciencedaily.com/releases/2008/05/080508122520.htm

    "A new game, named Foldit, turns protein folding into a competitive sport. Introductory levels teach the rules, which are the same laws of physics by which protein strands curl and twist into three-dimensional shapes — key for biological mysteries ranging from Alzheimer's to vaccines.
    http://fold.it/portal/adobe_main/
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    dobré ránko, mám sice vela práce ale samozrejme som si sem surfol.. popri hre, ako inac?
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    CLAVEN: True dat!
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ZAREK: omyl. Ja mám pracovný čas, kedy ja poviem, keďže som sám sebe šéfom. Keby som nemal žiadny pracovný čas, znamenalo by to, že nepracujem.

    A keď som na Nyxe, nemám nikdy pracovný čas :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    CLAVEN: Ty to nerobis sice v pracovnom čase, na druhou stranu ty nemáš žádnej pracovní čas :P
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KOCURMOSUR: ja to nerobím v pracovnom čase :P
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    CLAVEN: zasahuje... ked stravim denne par hodin (konieckoncov kto z nas nie) v pracovnom case kravinami ako je toto a neviem povedat nie tak je cas to riesit, nö?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    neviem, čo to tak strašne riešiš, je to relax ako každý iný.
    niekto chodí na ryby, niekto mastí karty v krčme, niekto zbiera motýle a niekto hrá počítačové hry.

    pokiaľ ti to nezasahuje do sociálnych väzieb a práce/zdravia, tak to je úplne v pohode.
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    dnes len minimalny pokrok. suvisi to asi s unavou... ked clovek nema dost sil tak ani nema sancu psychicky vzdorovat nutkaniu surfnut si.
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    nn, to je pre nas co si znicime zivot a karieru visenim na internete alebo hranim pocitacovych hier.
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    kua ctu ctu a prelitin Throne of Kil`jaeden az skoro do netherstormu :(
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    hehe ^^ chapu, takze odkladaci klubik pro wowkare a podobnou havet ^^
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    DOPEDOLL: tak vezmes ma do gildy?
    DOPEDOLL
    DOPEDOLL --- ---
    book
    FUMO
    FUMO --- ---
    FANAE: jooo :) jasně jakej tam máte nástupní plat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam