• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AJMINAUmíte si pomoci s první pomocí?
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    NATHAELEN: tak to je super, tak by to melo byt:)
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    AJMINA: ano, oficiálně se to jmenuje Zdravotník pro zotavovací akce pro mládež a dorost
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    NATHAELEN: a to potom dostanes nejakej papir, ze jsi schopna poskytnout prvni pomoc (myslim treba pro lidi, ktery by chteli jet nekam jako zdravotnik), anebo je to jen tak ,,bez niceho,,?
    NASA
    NASA --- ---
    NATHAELEN: uz tu bylo nekolikrat doporuceno, ale pochvaleni od dalsich ucastniku mi pripomina, ze do toho taky pujdu
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    pokud si chcete někdo udělat kurz první pomoci se záchranářskými znalostmi, fígly, bez zbytečné teorie a naopak s dostatkem adrenalinu při simulacích, tak jsem nedávno absolvovala a vřele doporučuju ZdrSem http://www.zdrsem.cz
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    v pátak razim na dalsi zachranarsky cviceni, tak poreferuju....:-)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    http://sweb.cz/zachranarka.veryx/

    prosim precte si to, alespon...
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    NASA: jasne ze muzeme, resp. MUSIME:-) ale ono to puvodni tema nejak vysumelo...
    FUNKY_BUSINESS
    FUNKY_BUSINESS --- ---
    ano, zajisté, ukládám si dobrovolně trest: pětkrát Otčenáš a k tomu navrch ještě třikrát Zdrávas (ať nejsem uplně off)
    NASA
    NASA --- ---
    nechtely byste se pls spis vratit k mistnimu topicu? tohle muzete resit pres postu.
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    FUNKY_BUSINESS: pracuju na tom, cilem je vydrzat, nezavesujte, jste v poradi:-)
    FUNKY_BUSINESS
    FUNKY_BUSINESS --- ---
    AJMINA: račaj už nahoď můj geniální výtvor, more.
    HYPOKAMPUS
    HYPOKAMPUS --- ---
    ZISKEY: no jejej to mám taky na klíčence, dostal jsem to od firmy jinak bych nenosil u sebe vůbec nic
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    ZISKEY: kapesni lekarnicku netaham, i kdyz moje osobni kapezetka s zivotne dulezitima lekama pro moji osobu vybavenim obsahne vsechny akutni stavy si myslim:-)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    FUNKY_BUSINESS: ja tebe oucit - Narkamon rovnat se ketac, kapis to? :-)
    FUNKY_BUSINESS
    FUNKY_BUSINESS --- ---
    AJMINA: lol. Narkamon neznat, ketáč znát. jéje. to bude přemocněnost :-D
    ZISKEY
    ZISKEY --- ---
    AJMINA: nojo.. kdyz uz taham kapesni lekarnicku tak i skrtidlo.

    jinak mam taky na klicich tohle http://www.paramedik.eu/prvnipomoc/klicenkaresuscitacnirouskalife-key-pletenyobal%5BRRR001A%5D?ItemIdx=7

    AJMINA
    AJMINA --- ---
    ZISKEY: skrtidlo ja nerada... a kdyz uz jde do tuhyho, tak vzdycky muzeme improvizovat...:-)

    FUNKY_BUSINESS: ty neznas Narkamon? tak v tvy branzi tomu nejspis rikate ketamin, MUHEH:-) uz mam zasobu, se stav a proletime se spolu do matrixu....:D
    HYPOKAMPUS
    HYPOKAMPUS --- ---
    nevíte někdo, nebo nemáte kontakt na někoho v Praze kdo by půjčil ambumana? více do pošty, díky.
    ZISKEY
    ZISKEY --- ---
    ZUZKAOU: obal maj celkem dobrej, kdyz si ji sama vybavis tak ok. do zacatku ti tam zustane naplast


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam