• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZANSQUARESPŠ a VOŠ Jičín aneb Rači bych rodila ježky, než vás učit..
    Pro všechny, co studovali nebo studují tenhle skul!    /\  SPŠ a VOŠ JIČÍN  /\  vos-sps-jicin.cz  /\    Na nástěnce vzniká soupiska - hlaste maturitní rok a obor :)
    rozbalit záhlaví
    ZANSQUARE
    ZANSQUARE --- ---
    THEBYS: už to asi neni aktuální..
    THEBYS
    THEBYS --- ---
    V Idnes rozvor se současnou ředitelkou Žalskou a Zdeňkem "Poky" Pokorným o učňácích a přijímačkách...
    Na učňák nepůjdu ani za peníze. Bez maturity je člověk nic, říkají žáci - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/problemy-ucilist-0z0-/domaci.aspx?c=A150416_225536_domaci_kha
    THEBYS
    THEBYS --- ---
    Tak už to mám za sebou... Bylo to divný.
    THEBYS
    THEBYS --- ---
    Tohle bych asi klidně hodil do záhlaví: https://www.facebook.com/priznanivosspsjc ...
    THEBYS
    THEBYS --- ---
    2013 - Informační technologie :)
    ZANSQUARE
    ZANSQUARE --- ---
    CRS1138: seš tam ;)
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    1995 automatizacni technika
    ZANSQUARE
    ZANSQUARE --- ---
    no vypadá to spíš, že se tu občas zastavěj jen vysloužilý veteráni. škoda. chceš na nástěnku? dyžtak napiš rok maturity a obor :)
    THEBYS
    THEBYS --- ---
    Zajímalo by mě, jestli to tu sleduje někdo (jinej než já) kdo ještě studuje...?
    //Aha, tak asi spíš ne...
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    ICESUNLAB: ono dost casto zalezi na tom jakym zpusobem cloveku podas to ze chybuje / ze vis vic / ze jsi lepsi aneb forma je casto stejne dulezita jako obsah.
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    THEBYS: třeba jo, je to dlouhá doba a lidi se mění... asi sem byl jeden z tichých ignorantů sabotující školní síť :)))
    THEBYS
    THEBYS --- ---
    Moje doměnka je, že se toho za posledních ~10 let hodně naučil a protože nemá titul tak onehdá ředitelka podržela jeho a teďka on drží ji. Možná proto, že toho už (10 let praxe) fakt ví víc než kdokoliv z nás (o určitejch věcech) tak už nemá potřebu si něco dokazovat (protože je to očividný)... Lidi co ví a zajímaj se celkem podpoří a dává "challenging" úkoly a trochu se vozí po tichejch ignorantech (naštěstí mezi ně nepatřim), takže je možný, že jsme ho každej zažili z trochu jinýho úhlu... Spolužák objevil další bezpečnostní díru ve školní síti takže do měsíce uvidímě jak se zachová a třeba se fakt změnil :)
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    proč? protože když jsem mu se spolužákem ukázal (sice svéráznou metodou, uznávám), že jsme znalostmi IT o dost vejš než on, tak to místo uznání skončilo podmínečným vyloučením... za mě to byl silně zakomplexovanej chudák, co se vyžíval v tom jak nám ty kompy co nejvíc znechutit...
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    THEBYS: tomu tak nějak nemůžu moc uvěřit, jestli teď ta škola stojí na stoupovi... jestli je to ten samej člověk o kterým mluvíme, musel podstoupit kompletní změnu osobnosti, v opačném případě to je věc, s kterou bych se nechlubil :))
    já bych rád mrknul na nějaký aktuálnější fotky kantorů, jestli někde jsou :)
    THEBYS
    THEBYS --- ---
    ICESUNLAB: Nevim jak tehdy, ale teď je za člověka na kterým ta škola stojí a dost toho ví... Jen se mu říká "DžejDžej"...

    Jinak pro mě je průmka realitou tak 4 dny v tejdnu, je tam celkem nuda, ale jestli chcete insider-info tak se ptejte...
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    CRS1138: jo.2001
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    ICESUNLAB: elektro? kdy jsi maturoval?
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    Kováře jsem zažil, klasika, pašeráci :)
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    ZANSQUARE: na stoupu jsem se neptal, protoze za mych casu jsem byl spravcem site ja. Predpokladam, ze prof. Kovare asi taky nikdo nezna, bramboraci?
    ZANSQUARE
    ZANSQUARE --- ---
    stoupa neni houba, stoupa je mladej idiot, houba je starej klasik, co ucil elektroniku a chlastal, ale jestli tam uci doted, to taky nevim..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam