• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!



    Není třeba představovat ani jeden z výrobků. Tato diskuse slouží k odvedení flamu a obecně diskusím o chroustovi.
    rozbalit záhlaví
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    KOUDY: a jak dlouho vydrzis pripojenej nez prijde pan cerv? ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    VIRUS31: no ja nevim..ja uz si v defaultu na WM editnu office dokumenty..vklidu si prohlidnu pdfko..ctrlc ctrlv funguje..mmsky taky..rychlej net taky..bt taky...jediny co si doinstaluju budou nejspis jen lemmings :)
    DOP
    DOP --- ---
    VIRUS31: Me to je jedno, ale kdyz uz jednou nekdo zalozil takovouhle flamovaci diskuzi, tak si rad zaflejmuju :)

    Navic ono to ma i druhou stranu mince - spousta ovecek (ted myslim tech opravdu nejstupidnejsich, rozhodne nechci tvrdit, ze kazdej s iphonem je hloupa ovecka - i kdyz asi budou tvorit majoritu majitelu) si mysli, ze ma neco extra a taky se to snazi kazdymu vnucovat a temhle oveckam se rad vysmeju ohledne treba toho zkurvenyho 3,5mm jacku u stary verze (coz je u firmy, ktera se uz nekolik let uspesne specializuje na vyrobu mp3 prehravacu obrovskej trapas) nebo absence skutecny navigace - coz vetsine majitelu a potencionalnich majitelu stejne nevadi, protoze auto nemaji a kupuji si to na splatky nebo pres nejlevnejsi pausal :)
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    uzavrel bych tuhle diskuzi prispevkem od [ SCHIZMA @ iPhone - Apple reinvented the phone .... ]

    akorat tu ztracite cas chytrolini.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DOP: Vsak jo...ja k tomu raphaelu presel z nokie E90..kde ten displej byl uplne skvele barevnej a navic krasne "wide"..ale zas nebyl dotykovej no :))...Uvidime co se zmeni s wm7..androidem apod...jinak me prekvapilo kdyz sem zkousel iphone 3G a byl pomalejsi nez ten raphael..k WM sem se vratil po trech letech na symbianu a kluci z mrkvosoftu udelali velkej kus prace....Nicmene porad bych si nakej ten vecerni film pustil spis na iphonu...to neni telefon proste..ale ipod kterej umi telefonovat..:)
    DOP
    DOP --- ---
    Btw opravili uz u 3G iphonu ten zapustenej jack, se kterym neslo 95% sluchatek? ;)
    DOP
    DOP --- ---
    KOUDY: Jednou z mojich hlavnich priorit byly rozmery, takze 2,5" displej u klasickyho Diamondu mi naprosto vyhovuje a za 3,5" bych ho nemenil ani nahodou :)

    Ale ono resit, jakej z tehle dvou ma lepsi displej je jako flame Lambo vs. Ferrari, proste oba jsou co se tyce displeje spicka a rozdily nejsou nikterak propastny.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DOP: ja mam diamond pro /diamond s klavesnici, nebo take zkracene "raphael"/....je to skvely pristroj po vsech strankach, krom displeje..Ne ze by byl displej spatnej, ale uvital bych ho proste vetsi...Nejde mi o jemnost displeje..ale o 16m barev oproti 65 xxx u diamond /wm proste/...apod...Proste mit funkce raphaela, klavesnici apod..a displej alespon ty omnie..tak sem spokojenej.
    DOP
    DOP --- ---
    KOUDY: Videl si vedle sebe Diamond a iphone? Protoze reci cisel 480x640 pri uhlopricce 2,8" u Diamondu a 320×480 pri 3,5" uhlopricce hovori pomerne jasne ve prospech Diamondu. A i kdyz jsem oba vedle sebe nevidel, tak na displej Diamondu peji vsude samou chvalu (a ostatne i ja kdyz jsem zapnul svoje stary PDA s VGA rozlisenim a 3,5" uhloprickou, tak sem se malem poblil :).

    Cimz nerikam, ze displej iphonu nemuze byt lepsi, ale rozdil asi nebude nikterak propastnej.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja bych bral kombinaci htccka a iphonu..
    imho iphone nema vubec nic krome velkyho dotykovyho displeje..kterej je fakt nejlepsi..to uznam..ale funkce sou porad nedostatecny..fotak naprd..gps naprd..mms naprd..bluetooth naprd..apod..ale displej je furt to nejlepsi co sem videl
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    DOP: no ja mam P535 a musel jsem pouzit na youtube jednu aplikaci ale vyhovuje mi. :)
    DOP
    DOP --- ---
    VACLAV: HTC Diamond ma youtube prohlizec primo v sobe.
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ale pravda ze chtit po mobilu flash a javu je hodne tezky...moje PDA to sice teoreticky podporuje ale youtube si netroufnu..
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    no vidite jak se nam iphone pekne vybarvuje :)
    SPEEDI
    SPEEDI --- ---
    Apple lhal. Surfování s novým iPhone není dokonalé
    http://aktualne.centrum.cz/finance/volny-cas-a-nakupy/clanek.phtml?id=614976
    DOP
    DOP --- ---
    V Polsku čekali na iPhone 3G místo nadšenců najatí komparsisté

    http://www.svethardware.cz/art_doc-B708ED9630952277C12574B200626596.html
    DOP
    DOP --- ---
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    _BENNY: tohle je presny :) libi se mi to :)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    Ahoj tak tenhle klubik by mel slouzit k ruznejm diskusim kde figuruje iphone.Ja osobne jsem zastancem PDA Pocket PC protoze ty nejlepsi veci z iphona jsou ukradeny panem A_C a zbytek je lepsi na tom PPC :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam