• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    WIRUZIK: hele ale to je fakt blbej argument ;]]] v dnesni dobe psat krypticky kody do smsky je kapku mimo ;]]
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    dorucenky umi, staci dat pred smsku jediny kod.. to snad neni tak tezky ne?
    Kolik mesicne potrebujete poslat smsek, u kterych potrebujete dorucenku? 3? Snad ne u kazde?
    ALESH
    ALESH --- ---
    ipod nechci a nikdy jsem nechtel :) na hudbu mam mobil
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja myslim ze kdyby ipod neumel prehravat hudbu..tak by ti tam taky nechybela.
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOUDY: ze iphone nema dorucenky mi doslo az po pul roce pouzivani... vubec mi nechybi.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    v tomhle jobse moc nechapu no...rikam si ze teda ok a ze uznam argument ze mmsky sou proste nahovno...je to stara technologie..mame 21stoleti..posilaj se fotky mailem...ok...to samy btcko..na sync je tu push...wifi..blabla....takze ok...ale tyve kdyz nema ani ty zakladni veci, ktery uz maj mobily pet let...a nepridal je tam ani patej vydanej update firmwaru....tak si rikam ze je neco spatne..:)..
    DOP
    DOP --- ---
    zase nema dorucenky, ktery 3310 pravdepodobne jo :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vtipny...ale ten iphone ma precijenom par giga pameti :))
    KULA
    KULA --- ---
    Neco pro Koudiho

    http://halbot.haluze.sk/images/2008-09/4419_iphone.jpg

    Urcite mu tim poohreju dusicku:-)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    To uz zase ma druhy tabor nejakeho "iphone killera"? Ale jasny, tendle uz iPhone na 100% znici kluciii, ted uz prece musi ne? :D

    Ale jo, jak tam nekdo napsal v diskuzi, Apple design tvori, ostatni kopiruji.. :D

    ale tento "killer" bude mit urcite velky start s velkym ohlasem, za prvni tyden se mozna 50 kusu proda :D
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    HONCKA: urcite...uz to chce nechat dodelat MS WM7 a doufat ze vetsina z nich bude compatible...
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    DOP: pocasi je nahodou supr, pouzivam skoro kazdy rano, je to rychly a pro momentalni predstavu a vyber obleceni staci :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    THOMASC: imho kvuli tem x tisicum aplikaci, co jsou pod wm
    DOP
    DOP --- ---
    THOMASC: Protoze vetsina zakazniku se stale rekrutuje z lidi, ktery chteji WM? Ja treba TouchFlo3D planuju vypnout, protoze to temer nejde konfigurovat a naprosta vetsina soucasti je tam zbytecna a akorat mi to dela neprehledny (picoviny typu pocasi apod.).
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    THOMASC: touchflo3D je naprosto skvely..ikdyz u diamonda mi prislo pri par spustenejch programech pomalejsi...Spis me stve ale ten displej..u toho iphone fakt vyhrava....Nevim proc neudelaj htccka neco s 16mega barvama...ale tusim ze je to prave kvuli tem windozum..ktery vic neumej nebo nepodporujou..etc...snad se to s wm7 pristi rok zmeni.
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    sem zvedavej jak zase HTC pokrocilo ve sve "customizaci" windows...podle toho co sem videl u Diamonda, by to mohlo bejt uz hodne slusny a fingerfriendly, ale divim se ze si rovnou radsi neudelaj vlastni OS :)
    DOP
    DOP --- ---
    MARECEK: Kdyz te nezajmaj, tak proc tu ventilujes takovy nesmysly jako je ten, na kterej sem reagoval? ;)

    Ja taky nepisu sebevedomy a hrozne chytry bludy do klubu o pleteni svetru a ponozek, kdyz o tom nevim vubec nic ;p
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    DOP: velikosti pametovych karet me na trhu fakt moc nezajimaj... ;) jinak pro tvoji informaci jsem mel cca 5 telefonu se symbianem a zarizeni bezici na WM tak ze mam zkusennosti i s jinejma telefonama nez iphone...-nemyslim ze bych byl nejak zaujatej....
    DOP
    DOP --- ---
    MARECEK: Klasickej uzivatel iphonu, kterej nema ani sajn o pomerech na trhu, gratuluji :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam