• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    btw..
    má cenu si připlatit tu 16G verzi?

    nebo stači v pohodě těch 8G (s tím že si tam dám o 8G min hudby:))
    ..pač nevim na co jinýho tolik kapacity, hudba, fotky
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    RADAK:
    tyjo fakt ?
    to je celke velkej mínus o který nikde nepišou, hlavně že si každej stěžuje na mmsky :))



    *

    maj to všichni takle s baterkou??
    RADAK
    RADAK --- ---
    v podstate nic nevydrzi. kazdej den nabijim
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    RADAK:
    co vydrži?
    NAILER
    NAILER --- ---
    s 2.2 mi vydrz baterky prijde lepsi ...
    RADAK
    RADAK --- ---
    MMsky uz nejsou zadnej problem - swirlyMMS aplikacka.
    videohovor? naco?

    sere me jen ta vydrz baterky
    COUNTZERO
    COUNTZERO --- ---
    No ja za sebe musim rict, ze me to, ze behem pouzivani telefonu na schuzich necvakam tlacitkama na celou mistnost, fakt nevadi :) A psat palcem levy ruky se na tom, s trochou cviku, da uplne stejne, jako na libovolnym jinym telefonu. To uz me vic prekvapuje ten model, kdy abys mohl neco napsat za chuze, vyklopis klavesnici, uchopis pristroj do obou rukou a nazdar - ergonomicky mi to teda neprijde.
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    muj kamoš taky řika jak je to napiču, jen proto že to prý nema žadný fyzický tlačítka a že ho to sere.. no newim ..
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    chystam se koupit iphona..

    zatim všechny proti co jsem slyšel jsou na hlavu postavený..a myslim že naka cihla s wm toho vic neumi.. resp mužeš si stahovat tunu app ale většina stejně neni tak promakla jako jsou dodfatečný app na iphone pravě..
    většina věci ktera se kritizuje se vyřeši bud novějšim fw, nebo app..

    nejvtipnějši je ale když někdo zavrhuje iphona s kecama jako že nemá cz :))
    to je fakt ubohý v týhle době, opravdu je mi fuk jestli to bude Zpráva/message, možna si tam tu angličtinu necham i když časem výjde cz.. prostě někomu to bubec nevadi, pochopte to, radši mam pěkný design výrobku, než cihlu s tužkou a cz menu..


    jo a MMS stejně tak jako videohovor jsem na svý n7Otce nikdy nepoužil :(
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    VACLAV: myslim ze uz neni co resit, veskere podstatne nedostatky iphonu jsme uz probrali....ted uz jsme zase v pohode :)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    VACLAV: To vis, iPhonaci dal spokojene pouzivaji iPhone, Koudy je zase vytizeny neustalym kupovanim / prodavani HTCcek, protoze proste spokojeny s necim jako je HTCcko proste byt nemuze a tak.. zkratka nic noveho.. :D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    to uz to tady utichlo? ze najednou uz se nehadate :D
    TANJA
    TANJA --- ---
    CATT: smsd to umi
    CATT
    CATT --- ---
    via čermák: Na tiskové konferenci řekl (Sergey Brinn), že už sám napsal pro zmíněný telefon (HTC s Androidem) první aplikaci. Umí změřit čas, který uplyne mezi tím, kdy telefon vyhodíte do vzduchu a zase ho chytíte. Novináři se ho ptali, k čemu to je dobré. Krátce se zamyslil a pak řekl: „Myslím, že k ničemu.“
    DOP
    DOP --- ---
    CATT: Itunes prece vyresi jakykoliv problemy, ne? ;)
    CATT
    CATT --- ---
    THOMASC: Tímto směrem to iPhone taky umí. Ale pokud chci zkopírovat číslo z kontaktu do SMS, tak to nejede. Tohle mě fakt sere.
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    DOP: ja vim, je...taky sem to tak myslel... ;) Ale treba WM ho v SMS zvyrazni a je tam moznost rovnou ho ulozit do kontaktu myslim, coz nevim jestli iphone umi, ale predpokladal bych to...
    DOP
    DOP --- ---
    THOMASC: Tak tohle je docela pouzitelna funkce v pripade, kdy nekdo chce poslat pres sms neci telefonni cislo a neni zrovna moznost si ho napsat na papirek. Obzvlast v pripade, kdy iphone pry neumi posilat vizitky ;)
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    DOP: ze te to prekvapuje... :)
    DOP
    DOP --- ---
    CUBICULA: Ono to nema ani clipboard? Vzdyt to ma snad i kazdej hloupej SE :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam