• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ok ok ...
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    hele to fakt nevim ,) ale kdyz to rika ....
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: mozna se zeptam jeste na neco, Slacik v nejakem online rozhovoru rikal, ze se uvazuje i o nejakem "smartphonu" .. nedelam si iluze o srovnatelnosti s aparaty v siti gsm, ale nejaky chytrejsi Ubiquam, ktery by mel treba integrovany prohlizec by se do budoucna hodil ... o tom nahodou neco nevis? :)
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    PJGEPR: error,)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: jo jo zelenej je na Fofr ... asi jsme si nejak nerozumneli ;)
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    PJGEPR: kolegove meli zelenej a jeli na fofra, tak nevim ...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: k tomu pomalemu netu ten zelenej nedavaj ne? bud Axesstell, LG a nebo ted nejaky ten multifunkcni terminal ...

    Ja jsem s tim Axesstellem docela spokojenej ... viz ta moje rychlost :)
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    ELESDY: a posles mi kredit?,) nebudu se s tebou hadat, tak ci tak, o velice vykyvne rychlosti pripojeni neni pochyb.
    Mozna zalezi i na typu modemu kterej mas - jestli zelenej AnyData, bo cernej Axesstell. Ja mela Axesstell, sice taky zadna slava, ale rekla bych ze v prumeru lepsi.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: no on ten "náš" internet za 237,- není ani moc na YT myšlenej :) ... jakou Ti to jede rychlostí?

    mně teď (Žižkov)
    Rychlost připojení k internetu: 93,62 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 11,7 kByte/s
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    ELESDY: jestli myslis tou zastaralou technologii technoligii CDMA, tak to si na omylu. Jinou vlastne ani myslet nemuzes, pac celej ufon jede na CDMA
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    PJGEPR: Fraj je v pohode, Slacik nejvetsi profik jakyho jsem poznala. Ma rad svou praci a dela ji svedomite.

    Hehe, tak info@ufon.cz byla chvili presmerovana na me nez si ta tlusta bezpaterni svine uvedomila, ze ja nejsem kompetentni osoba ke zodpovidani dotazu - tak ses dost mozna moh trefit do tohoto casoveho useku. Snazila jsem se odpovidat, ale ohledne technickych veci a site nevim prakticky nic a ani jsem to nemela v popisu prace. Pracovala jsem v odd. primeho prodeje, tzn. hlavne pece o OZ a jejich managery
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: Jojo presne tenhle tip drbu ... no a kdyz pridas i ty o bezpaternich svinich, urco to bude fajn :). Ma s na mysli nekoho hodne nahore? :) Jako Pytel brambor vypada reditel pro finance Fraj :). Ale to snad nemusi bejt karierista....

    Dělá tam ještě M.Sláčík? Mile mě překvapila jeho rychlá reakce na email s pár dotazama (předtím jsme psal na info@ufon.cz a nic ... :)).
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    Ne, to rozhodne ne. Nechci aby se z me fakturacni castky nejake to procento pripocetlo k platu jako premie jedne bezpaterni ambiciozni karieristicke lidske svini co vypada jak pytel brambor ,) Nicmene nikdy nerikej nikdy - az tam nebude, zacnu o tom uvazovat.

    Jake konkretni drby mas na mysli? Produktove, marketingove? Vim vsechno (az na vyjimky,))
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: Oki ok ... tak si pockame a uvidime :)
    Kazdopadne diky za info, pokud bys zjistila pres exkolegy nejake siritelne drby, sup sem s nima :).

    Ty si nebudes od U:fona nic porizovat?
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    neboj neboj, po Aiji prijde jeste jeden (na jmeno si nevzpomenu) penetraci planujou okolo Vanoc, pak budou dalsi a dalsi - ty jsem ovsem nevidela. Za meho pusobeni tam, jsem rozjednala jeden business s Cinskym dodavatelem CDMA telefonu - vypadali celkem obstojne narozdil od firmy - tak nevim, jak se s tim vedeni vyporadalo. Nicmene ani jeden nema fotak - coz je myslim si v dnesni dobe celkem minus. Ohledne toho netu - u Ubiquamu to myslim si nepude, u Aiji to bude stat 2 nebo 3 kila za mesic
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: :) ta klavesnice je slaboucka no, ale mam to na volani ne na sms :) ...

    treba casem vyjedou s nejakym lepsim founem (pochybuji ... i kdyz takovej Ubiquam U700 by nebyl spatnej.

    Nevis jak je na tom ten zamysleny net pres ty mobily?
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    PJGEPR: sveraznej je slaby slovo - s prominutim hroznej s*ac, si dela co chce, navic ta klavesnice, grrr, z ty jsem vzdycky tekla. kde soudruzi z KLDR udelali chybu?,) Aiji je v pohode - skoro verna kopie Noikie (nevzpomenu si na cislo)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: diky dik ... no pritulka uz si objednala cernej Ubiquam (to je fakt usmevnej nazev :) ) tak to holt bude muset vydrzet ... ono pokud bychom cekali do zari, nemusel by byt aparat za 3tisice, ale za 5 ... :) ... ja jak mam ten stribrnej tak je to trochu sveraznej aparat no :)

    VENDETA
    VENDETA --- ---
    PJGEPR: no jo, ale dva tejdny je pomerne kratka doba, kazdej druhej si rekne "dam tomu jeste sanci". zvlast kdyz je to chvili naprosto suprovy, rychly jak blesk, to te fakt navnadi tak, ze uplne zapomenes na to, jak to jde jinak na p*cu,))

    o Aiji nahodou jeste vim - zda-li si dobre pamatuju, tak od zari bo rijna (spis ale zari)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: To volani je kvalitou jak GSM pred par lety (nez zacaly s tim kristalove cistym hlasem. Rozpoznat pohlavi dle hlasu jde ;), ale za gsm to pokulhava no :)

    Zkus se zeptat kdy pujde do prodeje to Aiji AM-110 :).

    Na ten net je dobrym ze je mozny to behem 2tydnu vratit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam