• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků

    U:fon - podělte se o zkušenosti, navažte nové kontakty a využijte neomezené volání v síti zdarma
    Tipy: #1 - když Ubiquam tak ten černej, má lepší klávesnici a celkově se příjemněji drží
    #2 Pro ufonův internet vřele doporučuji nejnovější "připojovadlo" a ovladače
    rozbalit záhlaví
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    kdysi jsem měl U:fona, už asi 6 let mám "tarifní prázdniny". Dnes přišel dopis od Nordic Telecom, že přechází z CDMA na LTE a má smlouva k 31.10. končí. jsem rád, že se sladí fakticky i právní stav :).
    DALL
    DALL --- ---
    RAINBOF: jestli můžeš, tak se s nim co nejrychleji rozejdi
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak to neni zadara prisla faktura :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DALL: vzhledem k tomu ze je to zdarma je mi to jedno dal bych to k meteostanici
    DALL
    DALL --- ---
    Na jejich stránkách jsou ke shlédnutí všechny tarify od počátku v sekci s dokumenty.
    nejjednodušší je se připojit a potom otevřít stránku mujufon.cz Bývalo to 4GB/týden
    Kolik je FUP nemusí být podstatné pokud ti přenesená data počítají dvakrát.(jako mně)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: a nevite kolik je fup ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    otec si kdysi koupil asi za 5000 fofr internet navzdycky ted jsem ten modem nasel...
    funguje.
    DALL
    DALL --- ---
    Bacha na ně. Raději se vyhnout čemukoliv co by zavánělo smlouvou. Nejenom, že ti hajz**vé počítají přenesená data jak je napadne(v neprospěch zákazníka pochopitelně), ale vysvětlit jim že týdenní FUP neznamená 7 denních jim musel vysvětlit rozhodnutím až ČTÚ.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mam nekde ten modem s internetem zadara
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    existuje to jeste ?
    DALL
    DALL --- ---
    Mám U:fona již pět let a delší dobu jsem měl pocit, že ty data mizí nějak rychle. Měřením jsem teď zjistil že upload počítají 2x a download počítají. cca o polovinu větší . Upload 4 souborů o 20MB (souhrn 80 MB) mi vyvolal hlášku o překročení 161 MB.
    Raději si to také zkontrolujte kdo můžete. Podle dosud získaných informací to postihuje tarif "3g mobilní internet" který byl nabízen s týdenním FUP 1GB
    LEIN
    LEIN --- ---
    platim za ufona 8gb fup, usb modem...275/mes
    PISSKOT
    PISSKOT --- ---
    už je zrušeno....osobně na jejich ústředí a bez problému, byl jsem mile překvapen!!!!! ukončeno okamžitě.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PISSKOT: zkus něco jako tarifní prázdniny ... já už takhle pauzíruju přes rok :)
    PISSKOT
    PISSKOT --- ---
    já se snažil zrušit ufona ale bez úspěchu, už druhý rok mám pevné připojení od O2 za 500,- a Ufona mám v šuplíku stolu a platím 400,- což se vyplatí....tak jsem zaplatil za nevyužívanou službu dodnes (9600,-) už mě to nebaví, ale co nadělám....zkouším jim psát znovu...pochybuji, že se něco změní...problém bude, až se odstěhuji z republiky a co s tím???
    SIVER
    SIVER --- ---
    GSM SÍT toto tralo :-)
    SIVER
    SIVER --- ---
    Nový tarif Ufon Volání za korunu | Mobinfo.cz
    http://www.mobinfo.cz/novy-tarif-volani-v-cesku-i-evrope-za-korunu/
    WAELAND
    WAELAND --- ---
    Prodám modem Celot K 300 (předplacený tj. bez smlouvy) + do 8. srpna zdarma ufon internet + kredit 300 Kč u ufona za 700 Kč
    [ OFFERINGNABÍZÍM: UFON mobilní internet + modem + zdarma do 8. srpna + 300Kč kredit / Praha / 700 CZK ]
    DUB
    DUB --- ---
    prodam tehle router k ufonu

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam