• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERNEST_GASKINmálo známé dobré filmy
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    87HIGHFLYER: Tak Stalker je imho docela známá a kultovní záležitost.
    GONZAA
    GONZAA --- ---
    Ahoj scháním od Bunuela Viridianu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Jinak by třeba bylo fajn vymyslet nějakej systém- když někdo dává tip na film tak do příspěvku napíše třeba [tip] aby se to dobře filtrovalo nebo by to náčelník mohl zkopírovat na nástěnku. Protože někdo si chce o vyjímečnym filmu pokecat, ale někdo třeba jen hledá inspiraci..tak aby to bylo trochu přehlednější.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    No já osobně bych doporučil film Stalker z roku 1979 (hra na PC s tim nemá nic společnýho). http://www.csfd.cz/film/32353-stalker/
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    a viděli jste Drwinovy ceny?
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Skvělý a dost nedoceněný film je Betonová zahrada, natočen podle stejnojmenné knihy Iana McEwana. Dlouho jsem ho sháněl a nakonec ho myslím minulý rok vydali v levných knihách. Podle mě je to jeden z mála filmů, který je lepší než jeho knižní předloha. A jinak byl supr film včera ve filmáči - "Nůž ve vodě" Romana Polanskeho. Fajn to bylo.
    PECAONER
    PECAONER --- ---
    taky bych hodne doporucil luxusni fiilmek s paulem newmanem The Hustler (Hazardní hráč) a pak samozrejme (zna asi kazdy) Coool hand Luke!!
    KUDLIC
    KUDLIC --- ---
    SA_KRA_: knihu sem čet taky, ale na mě je to až moc rozkouskovaný mám radši delší příběhy... Ale myslim, že ta druhá povídka je celkem v poho...;) jinak to rozhodně neni to nejlepší od Welshe... Na druhou stranu je to zase ujetý uplně jinym směrem...:D
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    SA_KRA_: .. souhlas, kniha je mnohem lepší (i když je to asi nejslabší, co Welsh napsal).
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    SOLUTAN: v poho to zmaknu snad:), urco to neni jako 120 dnu sodomy, to bych nedala:-p
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    IVIQ: bylo to i jako divadelni predstaveni tusim-li spravne.. slysela jsem ze to bylo vyborne:-)
    SOLUTAN
    SOLUTAN --- ---
    PAJAB4K: no...rozhodně to neni rodinnej film na nedělní odpoledne
    MISA_PES
    MISA_PES --- ---
    SA_KRA_: knížku jsem nečet, jen jsem se díval na film. nasralo mě to samo o sobě.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KUDLIC: tak nejdřív přečíst knížku, pak se dívat na film. naopak tě to nasere.
    ZAMOTEK
    ZAMOTEK --- ---
    PAJAB4K: doporučuju před tim nejíst ;) je to fakt dobrý,pokud jsi na cyberpunk
    KUDLIC
    KUDLIC --- ---
    Jinak zajímavej film je taky Acid house od Paula McGuigana. Je to podle románu od Irvina Welshe stejně jako Trainspotting...
    Nějaky recenze na csfd:
    http://www.csfd.cz/film/10967-acid-house-acid-house-the/
    A krátkej shot dokonce i s českejma titulkama na youtube:
    http://it.youtube.com/watch?v=GU0Pe4jwsW8&feature=related
    IVIQ
    IVIQ --- ---
    Zdarek, znáte někdo Růže pro Algernon?
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    ZAMOTEK: hele jsem si pozdě všimla.. Tetsuo mám teďko doma.. je to dobrý?? ještě jsem neměla čas to omrknout:)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    CIP: ano, tohle je moc pekny film :)
    a Nana samozrejme taky :)
    MISA_PES
    MISA_PES --- ---
    hm, hele a nemohlo by to tady mít nějakou strukturu? jakože se tady spíš tak jako střílí naprázdno jménama - to je k ničemu.
    co třeba napsat, proč se mi to líbilo, nechat odkaz na csfd/imdb nebo tak něco.
    aspoň jako CIP:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam