• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERNEST_GASKINmálo známé dobré filmy
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Kdo nezná..koukněte...Tohle je skvost...možná jen pro silnější povahy..ale ten film dává hodně zkrátka.



    http://www.csfd.cz/film/3301-brazil/


    download

    http://digicinema.blogspot.com/2008/05/brazil-1985-terry-gilliam.html
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    ASAFA: no ono uz je to par let asi...ale pamatuju si ze to bylo minimalne na dve casti...
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    KEEP_SMILE: to se mi nějak nezdá, ale nevim v tv jsem to neviděl. má to cca něco přes dvě hodiny, leda že by to dávali na pokračování no
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    ASAFA: tak v televizi to myslim davali na dva nebo tri dily, ne?? ALe nevidela jsem...
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    a co krvavy roman? nevite kde ke koupi/stazeni/pujceni?
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    THOMEKOID: nonee!!! ted se mi upee vybavil ten serial:-) jsem ho zboznovala!!!! hele kdyby se ti to podarilo sehnat, tak dej tip nebo cokoli:-)
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    TIGRE: jojo, to je ona. navic ten cesky dabing pochazi od nejakeho fandy, ktery to v tom devadesatem nebo devadesatem prvnim nahravaz z televize na audiokazety a pak to nekdo o dalsich x let pozdeji narouboval na tu dvd verzi. obcas vypadne ceska zvukova stopa a je to chvili cinsky, ale tak ma to svoje kouzlo .)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ja mam pocit ze koluje fanouskovska DVD verze kdy je obraz rip cinskeho DVD a zvukova stopa byla nahrazena ceskym tv dabingem :)
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    THOMEKOID: zkus to v klubu o serialech, me ho tady nekdo pred nekolika lety vypalil na dvd, ale bohuzel nejaky prilis nadseny fanousek tohoto serialu uz mi to nevratil.
    THOMEKOID
    THOMEKOID --- ---
    ahoj trochu ot, ale nevíte někdo, kde sehnat starý čínský seriál Opičí král. Zkousnul bych i titulky k čínštině (alespoň anglický). je to nejkultovnější seriál méhjo dětství, musím to sehnat
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    87HIGHFLYER: si kup taky to šlapadlo a jezdi tam ne?:) no co se ke mně dostalo tak nesestříhaná a originální verze má 7 hodin..
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ASAFA: 7 hodinová verze? Já v hotelu pracuju...Jednou za noční směnu mám za úkol posbírat co lidi nechaj na klikách- vždycky si vzpomenu na osvícení a jak jede ten kluk po chodbách...docela psycho:)
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    GONZAA: to je úplně suepr film, mně se hrozně líbil, zbožnuju takový filmy a atmosféra toho hotelu byla úžasná. prý je i nějaká 7 hodinová verze?
    GONZAA
    GONZAA --- ---
    ASAFA: jasně to je pěknej mazec
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    viděli jste Osvícení?
    GONZAA
    GONZAA --- ---
    netušíte prosim někdo kde se dá stáhnout loutkový Krysař od Bárty
    KFF
    KFF --- ---
    No to muselo byt krasne. Predopokladam, ze Vincenta daboval Marek Vasut nebo nekdo podobny:)
    KFF
    KFF --- ---
    Stara puska je mocny film, rada bych zopakovala. Coup de torchon mam, na to se taky podivam.

    Dalsi dobra a mene znama vec je treba Buffalo 66, ktere se bude v pondeli promitat spolu s paradnim predfilmem tady: [ HUS23 / střed A 17/9 - NATTYNATIONAL ROCKERS (ain't no crackers) ....rybytví rybytví rybytví, ani tam to neni špatný!!! ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam