• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RIVACardiff & Wales - We've got enough sheep for everyone!!!
    ELINORA
    ELINORA --- ---
    RIVA:ulozeno..no divala jsem se,ze zadnej velkej ohen se nekona,ale tak aspon neco:-D...
    RIVA
    RIVA --- ---
    ELINORA: Tak se tam mozna taky objevime. A kdyby ne (ten line-up totiz letos neni nic moc), tak aspon szkusim sehnat par krajanu a krajanek a muzem nekam skocit na pivko, ne? Kdyztak me textni na 07891594014.
    ELINORA
    ELINORA --- ---
    zdravicko...ted je o vikendu v tom Vasem meste nakej festival.Planuju se tam podivat mozna.Jeste uvidim,ale Vy co tady zijete dyl znate to?..http://www.cardiff-festival.com/bigw_e.htm ...nepujdete taky podporit masy?
    IVNA
    IVNA --- ---
    uz brzi si tam budeme moct nechat pustit zilou....
    LUBOSH
    LUBOSH --- ---
    ten se brzy rozrostl do jakoby transformers struktur a ted tam stoji masazni hypercentrum :P
    RIVA
    RIVA --- ---
    JJ, to tenkrat do stredu mesta spadl obri meteorit...
    IVNA
    IVNA --- ---
    co rikate na tohle? par obrazku z nedavne minulosti :)
    IVNA
    IVNA --- ---
    IVNA
    IVNA --- ---

    IVNA
    IVNA --- ---
    br
    IVNA
    IVNA --- ---
    Slysela jsem ze v Kaczuszce va Mackintosh Place si muzes objednat treba brinzu nebo kapra na vanoce...treba sezenou i jiny veci
    IVNA
    IVNA --- ---
    LUBOSH: Hmmm trochu vysoka horska prirazka
    ELINORA
    ELINORA --- ---
    no pecka bomba.Ale nebudu si tu stezovat:-)Jen jestli tu fakt neni nekdo pobliz nez mi z toho zacne hrabat.
    RIVA
    RIVA --- ---
    jj, mas typickou pocatecni depresi jako kazdej, kdo tu je teprv 2 mesice. klasika, prosel si tim kazdej... neni lehky si tu zvyknout na velkou spoustu veci, chybej ti kamaradi z domu a mistni jsou vetsinou nevzdelani balici co pres tyden ***** s ovcema a o vikendu se jedou zrusit do Cardiffu. nicmene ma to i svy pozitiva, tolik ovci a deste u nas nezazijes! ;-)
    ELINORA
    ELINORA --- ---
    no nevim nevim.Je to sileny.Mozna prave prochazim stadiem,kdy se tlucu do hlavy a rikam si jaka jsem krava,ze jsem nezustala doma.Ale snad to prejde...Jestli ne,tak je to pruser]]
    RIVA
    RIVA --- ---
    Jee, hele! To je jak tady byl ten gay festak, ne? Husty fotecky! Teda ne ze by to tam o jinych vikendech nebylo stejny.... ;-)
    LUBOSH
    LUBOSH --- ---
    btw ve Swansea uz zbyla akorat misha...ale drzi se tam na ty skale jak vysokohorskej lisejnik ;]
    RIVA
    RIVA --- ---
    No, my to tu tak nejak valcime uz skoro pet let...v Cardiffu... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam