• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RIVACardiff & Wales - We've got enough sheep for everyone!!!
    RIVA
    RIVA --- ---
    REESHA: Jak jsi prozil silvestra v Zemi Ovci? Dalo se to? Sli jste s LUBOSHEM na to pivko?
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    REESHA: pisu, jak to tam na me pusobilo.. tak neprud jasny?;)

    RIVA: tak to teda nevim, kde jsem to byla :-DD
    REESHA
    REESHA --- ---
    RIVA: souhlas... holky tam byly pekny ale tohle je trosku prehnane :/
    RIVA
    RIVA --- ---
    Mam pocit ze asi mluvis o nejakym jinym meste... :)
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    A malem bych zapomela podotknout... jako zenska jsem se tam zajimala o modu a to me na prvni pohled uplne uhodilo.. kdyz jdete po one nakupni zone, vsude chodi slecny/pani prenadherne oblikane. Maji neuveritelny styl (me velmi blizky). Jsou velice odvazne a neboji se hodne kousku kombinovat.. takovou odvahu ja nemam.. nebo treba i mam, ale nemam to "oko" spojit tuhle kosily treba s timhle satkem, nausnicema ap. Ja mam strach, ze budu nejak preplacana, ale ony ne. Jsou velmi elegantni/lezerni ap. Nadhera.. :)
    A je hezke, jak tam ted vsechny nosi leginy a "snehule", bez ohledu treba i na postavu.. ja se tohohle treba bojim.. ale ony ne.. takze jdu do toho taky a uvidime, co z toho vyleze :-D..
    Doufam, ze se tam nekdy jeste podivam.. Cardiff je VAZNE KOUZELNY!!!
    RIVA
    RIVA --- ---
    Londyn nebrat!!! :)) Taky jsem rad ze jsem zpatky v Cardiffu, ten skoro mesic v cechach mi pripadl nekonecnej...
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    Tak jsme se vratily z Britanie.. a Cardiff nebo Londy? Jednoznacne Cardiff... uplne me okouzlil.. a tak ochotni a "lidsky" lide.. vazne prenadherne mesto!!!
    NYCK
    NYCK --- ---
    RIVA: kua a prečj ze nefotis!! ten usvit najme, to je parada, ale i zbytek stoji za to..
    ja sem pridal nejake nove video o cardiffu tak kdyz bude chvilka, mrknete http://mirasite.wordpress.com take care;)
    RIVA
    RIVA --- ---
    Dnesni usvit cestou do prace!!!

    RIVA
    RIVA --- ---
    Idylka zimniho dne v okoli Cardiffu...doporucujeme sledovat zpoza okna vyhrateho kancliku s hrnkem caje v ruce!!!

    REESHA
    REESHA --- ---
    RIVA: uz jen dvacet dni... tralalalaaa :)
    RIVA
    RIVA --- ---
    Vcerejsi dvojita duha u hradu!!!



    NYCK
    NYCK --- ---
    REESHA: o dekuji, potesi kdyz se z ukolu do skoly stane i uzitecna vec..
    REESHA
    REESHA --- ---
    NYCK: skvely... vyborna inspirace :)
    REESHA
    REESHA --- ---
    LUBOSH: OK nejak to vymyslime :)
    NYCK
    NYCK --- ---
    LUBOSH
    LUBOSH --- ---
    jo, jinak jsem snadneji k dosazeni na facebooku jakozto bosch newman, kdyby byla nejaka urgence,tak zatim.
    LUBOSH
    LUBOSH --- ---
    jo, kdyz tu budu tak za slovo vezmu rad ;) ale RIVA o pivku vazne nekecal, osvedcil se pristup "nemysli si ze des na pivo ale na nejakej novej drink" a da se na to zvyknout a casem tomu i budes rikat pivo ;))) jinak v tescu prodavaji lahvovou plzen za £1.69 kdyby jsi uz vazne nemohl ;)lol
    NYCK
    NYCK --- ---
    kdo mohl... sorry za preklepy este sem taky rozjety, musim se zklidnit
    NYCK
    NYCK --- ---
    Vcera Senser v Globe na Albany rd. narez maximalni! Stridali stare veci s novyma, pomale s rychlyma, naprosto odvazanemurozjetemu zpevakovi sekundovala holka s krasnym hlasem, bleskurycly dj s plesi a zbytek rozjete kapely.. myslim, ze maji naslapnuto na huste turne. Kdy mohl a nebyl udelal chybu:) tady aspon male okostovani
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam