• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RIVACardiff & Wales - We've got enough sheep for everyone!!!
    RIVA
    RIVA --- ---
    "Vec" na namesticku mezi novou knihovnou a St. Davids 2

    RIVA
    RIVA --- ---
    Od St. Mary k nove knihovne:



    RIVA
    RIVA --- ---
    Cestou od nadrazi do centra:

    TESSS
    TESSS --- ---
    ok dik :-)
    RIVA
    RIVA --- ---
    TESSS: Zdar, vyfotim a nahodim. Vypada to tedka fakt haluz...
    TESSS
    TESSS --- ---
    zdravim, nemate nekdo nejaky fotky, jak vypada dostaveny centrum?
    EKG
    EKG --- ---
    IVNA: No ty vole, kam se sere celej Janak a jeho banda ;)))
    LUBOSH
    LUBOSH --- ---
    dobra pruda, spuluobcanu uz je tu nejspis tolik, ze uzivi i takhle vsivej byznyz. ale az mne nekdo joo nasere, tak je na nej nasadim ;))) urcite pomuzou, jsem si jist ;))) abi abi,scimkoli oe ;D lol
    IVNA
    IVNA --- ---
    IVNA: jeste pred nedavnem chodili otravovat me, ted jak je videt uz jsou odbornici. Nepochybuju ze jejich anglictina je jeste lepsi ;)
    IVNA
    IVNA --- ---
    "spoluobcane" si u nas za barakem rozjizdi byznys...

    IVNA
    IVNA --- ---
    LUBOSH: No tak nam pak dej vedet jestli se to nekam pohne. Je to fakt skoda...vzpominam na tu noc co jsme to obevili. To bylo super, dokonce tam bylo misto na tanecni parket!
    LUBOSH
    LUBOSH --- ---
    taky sem byl z toho trochu divnej, ani sem nefotil...nejak mi to najednou nestalo za to, ztratil sem se v davu a celkove sem postradal tu domackou atmosferu ktera z toho vzdy cisela....
    asi je to jako vzdycky, kdyz se neco dobryho rozkrikne a pak to proste pozbyde svuj punc exkluzivity a je z toho normalni komercni vyter...tak asi cas se pohnout jinam;)...jeste se nejak opatrne vyptam bryce a spol co si o tom mysli, protoze ani novi majitele nebyli dvakrat zdvorila banda...to je prozatim to posledni co by mne k tomu mohlo zajimat...chjo;)
    IVNA
    IVNA --- ---
    LUBOSH: Teeda musim rict ze me to zklamalo. Ne ze by byla spatna muzika, ale tech lidi, ze se tam nedalo ani zastavit jak te ten proud nesl, natoz zatancovat. Lansdowne pub by potrebovala nafouknout!
    LUBOSH
    LUBOSH --- ---
    dneskaj Dub in the Pub.....lansdowne pub, canton a kdyby nas nekdo nemoh najit,at se na cechy zepta DJe;)
    RIVA
    RIVA --- ---
    Neuveritelne se stalo skutecnosti; ve Walesu padal snih a dokonce do hodiny neroztal! Jinak ale vsechno stalo, vlaky nejezdily, elektrina nesla... a ty ovce vypadaly vylozene zmatene...




    ...a kone taky...




    A u nas v praci se uklizelo bagrem...

    NYCK
    NYCK --- ---
    DEINA0DEINA: ale prej to delaji i UGGy za stovku..
    LUBOSH
    LUBOSH --- ---
    ale pak to musis nosit dokud nejsou podpatky na 45 stupnu...s patama u sebe to pak dela pekny pravy uhel;)))
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    NYCK: jooo.. to mas recht.. za 11 liber.. no nekup to :-D
    NYCK
    NYCK --- ---
    RIVA: byl vyborny.. ten cos mi daroval.. jinak k tem snehulim co tady padly, budou zrejme pochybne kvality, vic sesmajdanych bot pohromade jsem totiz jeste nikdy nevidel :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam