• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RIVACardiff & Wales - We've got enough sheep for everyone!!!
    RIVA
    RIVA --- ---
    NYCK: Normalka, proste jen prochcanej Wales (jen trochu povadlej).
    NYCK
    NYCK --- ---
    RIVA: mě by zajímalo foto po roztátí :)
    LUBOSH
    LUBOSH --- ---
    J,to si pamatuju,mistni chodili po ulicich stylem volavka v melkem rybniku :D
    RIVA
    RIVA --- ---
    LUBOSH: Po letech! Naposledy jsme tady meli snih leta pane 2010 :-)
    LUBOSH
    LUBOSH --- ---
    Tak konecne jako doma no nee? :)
    RIVA
    RIVA --- ---
    NYCK: Jo, na jedne jsem si malem zlomil kostrc kdyz jsem na ni sjizdel z tohohle kopecku... ;-)
    NYCK
    NYCK --- ---
    Zdarec stary welssky draku, tam ani neni kam odhazovat snih co.. Leda obetovat parkovaci misto. A mate vy tam vubec vlastne lopaty na snih? :))
    RIVA
    RIVA --- ---
    RIVA
    RIVA --- ---
    RIVA
    RIVA --- ---
    Hrozitanska snezna boure Emma, leckde prezdivana "the Beast!" :-)

    RIVA
    RIVA --- ---
    Asda hypermarket po dvou dnech snehu:

    RIVA
    RIVA --- ---
    Presne tady:

    Cardiff legend Ninjah directed a music video on the Magic Roundabout and the police showed up - Wales Online
    https://www.walesonline.co.uk/.../music-nightlife-news/cardiff-legend-ninjah-directed-music-12836592

    ;-)
    NYCK
    NYCK --- ---
    TESSS: 51°28'41.7"N 3°09'38.5"W
    TESSS
    TESSS --- ---
    Cus, dokud je ta fotka ze záhlaví? Tak trochu tušíme, ale nejsem si jisti! A pozdravujem!k0





    RIVA
    RIVA --- ---
    SKAL3NA: Zdar, do Herefordu je to pro nas bohuzel trochu daleko, ale jestli se nekdy na chvilku objevis v Cardiffu, tak se urcite ozvi ;-)
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    Ahoj, koncem listopadu odjíždím pracovat na farmu kousek od Herefordu přibližně na 4 měsíce, tak kdyby tu byl někdo z okolí Herefordu na pivo, tak bych ráda zašla :).
    Cheers
    AMENOPHUS
    AMENOPHUS --- ---
    JONAS: Asi pisu trochu pozde, ale pokud jsi nic nesehnal...koleje maji plno? Nebo prave se snazis vypadnout z koleje? Myslim ze od noveho roku bude dobra sance neco na koleji najit, protoze tam budou lidi jako my, co se chteji odstehovat a shani za sebe nahradu... Koukni se ve Student Unionu, tam obcas visi inzeraty, a na Cardiff erasmus facebookovskou stranku.
    RIVA
    RIVA --- ---
    JONAS: Zdar, odpoved kterou jsem dal pred rokem VANIXIRS je stale aktualni. Napis mi do posty presne kdy, co a jak a ja se ti poptam ;-)
    JONAS
    JONAS --- ---
    Ahoj,
    budu mít podobný dotaz jako VANIXIRS před rokem, nevíte někdo o rámcově levném ubytování v Cardiffu? Nedaří se mi nic sehnat a tak budu rád celkem za cokoliv krátkodobého, než si případně najdu něco na zbytek akademického roku, troufale zkusím třeba RIVA - nevíš o něčem:)?
    díky moc
    NYCK
    NYCK --- ---
    I wish I was in Cardiff on Saturday
    RECORD STORE DAY 2016 - THE KELLYS WAY - Kellys Records Blog
    http://kellysrecords.com/blog/record-store-day-2016/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam