• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXAatd.rezzet soundsystem aneb zlom a rovnej::.
    rozbalit záhlaví
    WAKO
    WAKO --- ---
    TMS: co myslis ze neni jisty? ty veci by byly zapotrebi
    TMS
    TMS --- ---
    oka - toe dobrej napad vytvotit neco v milovicich taky sem tam chtel jet :)

    takze bysme v sobotu 4.10 jeli do Milovic - ja teda vemu jen veci a max 1cloveka, ale to nejni vubec jisty.

    a stejne bych dal jeste sraz v patek 10.10 vecer na rychte jak pise PSYION a ze by se mohlo trebas jeste neco dodelat co se nestihne.

    PSYION: jasny ta kamera by bylo gut:)

    takze myslim ze sme domluveny:)
    WAKO
    WAKO --- ---
    jsme dneska našli hezky vyhlížející kořeny...aplikace se snad taky vymyslí....
    TOXA
    TOXA --- ---
    sry 4.10. ano

    oki, tak zdobeni mimo milovice dohodnete s tymem.. pokud byste vsichni se rozhodli jet na rychtu v sobotu 4.10. tak pojedem na tu rychtu i s Jajou, protoze ona by rada videla Waka, Michala Martina aj ;-)
    PSYION
    PSYION --- ---
    TOXA: 11.? myslíš říjen 10.?

    já do Milovic asi nejet, ale rád pomoct zdobit. .tak kdyžtak se dohodněte, já se zkusim prizpusobit, když mi do toho nic nevleze. .
    opakuji: myslím, že by klidne stačilo 10. den předem na Rychte, ale je to jenom můj názor ..
    TOXA
    TOXA --- ---
    opakuji, my jedem 4.11. s Jarmilou (Slavkou) do tech milovic. Pokud se tam nekdo ukazete nebo se tam bude zdobit i auto, tak tim lepe.
    PSYION
    PSYION --- ---
    čau. a nedalo by se to sfouknout prostě den předem na Rychtě?
    TMS: tys něco říkal, že udělat kameru na střechu z lepenkový krabice. ..

    já už mám vymyšlenou masku- natáhnu na sebe odpadkovej pytel a na záda si dám nápis FEAR SECURITY a bude //kdo neví co by, může se mnou sdílet tento originální a squělý nápad :))
    WAKO
    WAKO --- ---
    jako myslíš Jarmilu Jarmilovic? tak to je zajímavé...ještě byste mohli pořídit nějaké levné a rázné barvy a šmitce?
    TOXA
    TOXA --- ---
    btw pojede se mnou Jaja do tech milovic :o) a ona je hrozne sikovna nejen hudebne ale i vytvarne, tak by to mohlo byt zajimavy
    TOXA
    TOXA --- ---
    hele ja bych ty milovice taky dal, ale jel bych spis z prahy, takze byste museli ukecat tymeho aby to vsechno a lidi vzal karou.. nebo prinejhorsim bych moh nekoho nalozit v mb, ale pravdepodobne to bude zajizdka a nebude se mi chtit ;-) nejak se domluvte a dejte mi pak vcas vedet prosim
    WAKO
    WAKO --- ---
    my jsme se chtěli do milovic podívat takže OKOK....akorát to teda předtím všechno nějak naložíme
    KASSARAR
    KASSARAR --- ---
    mne by se libily ty milovice, budu tak jako tak zapikanej tam...
    TOXA
    TOXA --- ---
    ja rikam sobota 4.11. odpoledne bud na rychte nebo v milovicich na tom zdobicim festu

    co rika tyme nevim, ja to vidim takhle. co vy na to?
    WAKO
    WAKO --- ---
    tak jak s tou výzdobou...řekněte kdy bude action day...já teď hovno dělám...můžu snad kdykoliv...máme s martínkem i nějaké exklusivní materiály...
    TMS
    TMS --- ---
    tady neco hodne malo ze sobotni posledni venkovní
    akce



    IKOGNITO: jj :)
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    TMS: to by chtělo udělat nějaký porádný masky, když už je to ten karneval:)
    TMS
    TMS --- ---
    no super:) hlavne musime udelat poradnou vyzdobu!) jako predesly karnevaly.
    taky to bude uz posledni akce s merglem neb pak dam hned inzeraty a budu ho prodavat:((
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    Toxa: jestli je tedy možnost hrani na karnevalu v průvodu, tak to je super věc, já se rád zůčastním a myslim že kuci taky:)
    WAKO
    WAKO --- ---
    book it
    TOXA
    TOXA --- ---
    TMS
    TMS --- ---
    myslim, ze sobotni akce se hodne vydarila taak hlavne velkej dik lidem co pomohli
    ( kockka, mazut a visná ) a dorazili neb cesta byla docela haluz;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam