• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXAatd.rezzet soundsystem aneb zlom a rovnej::.
    WAKO
    WAKO --- ---
    v pátek ještě času dost...dá se dělat na zahrádce - pod střechou je světlo...takže už je to jen na odhodlání
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ahaaa, já se pořád těšila na tu "kameru" a ona asi nebude...už chápu :)
    WAKO
    WAKO --- ---
    aha ja myslel že je jasný že když je tam banda dementů z bolky co něco matlaj na plachty tak je to právě TO...dub to teda zúplnil...omluvte kvalitu sdělení
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    WAKO: jaký instalace? Mě zajímá akorát to, co se vyrobilo na dodávku...ne fotky z Freezefestu, ty si najdu "kdekoliv" :)
    DUB
    DUB --- ---
    treba tohle?


    WAKO
    WAKO --- ---
    ACIDQA: instalace na dodávku proběhne v pátek na rychtě před akcí czajovny...ale jsou tam momentky z kolektivní kreace..
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    WAKO: a kde je dodávka?
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    WAKO: vidiš tyjo, díky:)
    WAKO
    WAKO --- ---
    tady jsou nějaké http://izi.rajce.idnes.cz/Freezefest/

    no a jestli se chceš nechat překvapit tak to neotvírej no :)
    PSYION
    PSYION --- ---
    nějaké fotony, co jste vymysleli na Freezu, nebo se máme nechat prekvapit? .)
    TMS
    TMS --- ---
    WAKO:
    ACIDACID:
    oka - ja se pro ty veci muzu kdekoliv stavit v sobotu dopoledne at to nemusite tahat na rychtu..
    WAKO
    WAKO --- ---
    ACIDACID: to chytneš stejně z tý zimy ty křečku

    TMS: až na barvy mám všechno...se to pokusim už dneska nějak dopravit na rychtu, třeba si to ještě přečteš..
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    KASSARAR: ja kdyz natiram, nebo maluju, nesnesu rukavice. za chvili chytam křeč do rukou.
    KASSARAR
    KASSARAR --- ---
    A rukavice taky s sebou, bude zima!
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    TMS: dobre, prinesu z domova instrumenty a par blbosti s kterymi si muzem pohrat:)) domluvim se s danilem. takze basis je, nadstavba je na nas
    TOXA
    TOXA --- ---
    btw zrejme bohuzel neprijedu - jaja pojede uz v patek do mb a me se samotnemu do tech milovic nechce :o) tak kdybyste neco potrebovali (kartony, remal, latex, rezaky na papir, nuzky....) tak se pro to prosim stavte u me v prage..
    TMS
    TMS --- ---
    chtelo, aby sme se nak domluvili na tu sobotu - co mam vsecko vzit za veci a tak..
    V patek vecer budu chvili na rychte taak jestli tam nekdo taky dorazi tk se tam dohodnem. jinak by bylo dobry aby kazdej vzal co muze - naky barvy, kartony, lepenky a veci co se muzou hodit - do milovic vsecko odvezu.
    PSYION
    PSYION --- ---
    TMS: né, chrastavská ..a ta už je zkrachovalá)
    TMS
    TMS --- ---
    to se nedivim, ze fabrika zacina pomalu krachovat.) jestli toe teda ta nase boleslavska;)
    PSYION
    PSYION --- ---
    jj dechno, beru na vědomí . .
    tak tho 10týho taky počítám

    neska jsem ve fabrice ukrad matroš na masku, budete čubrnět, jestli se mi to podaří na sebe nandat .))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam