• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXAatd.rezzet soundsystem aneb zlom a rovnej::.
    rozbalit záhlaví
    TMS
    TMS --- ---
    FEFE: dobre vy!) dik - taky hned dame link na vas. Jinak urcite radi spolecne neco spachame, ale to se od nas bude muset nekdo probudit a neco domluvit;)

    ACIDACID: dik
    FEFE
    FEFE --- ---
    Cau ne, tak mame new design ;-) www.basscoffee.cz a koho ze to mame v pratelich? pripadne jinyho loga, hodte mi do posty at to zmenime ;-) peace dnb bratri, btw mohli bychom neco spachat ne? ;-)
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    TMS: jojo to jsou opravdu pekny momentky, takhle hezky fotky jsem dlouho nevidel, zadny xichty s pivama atak
    WAKO
    WAKO --- ---
    dobrý siločáry!
    TMS
    TMS --- ---
    tady sou fotky od Anety ze stedrovecerniho účka

    + pridany fotky ve velkym rozlisení ze Zviřetic 08


    GRYFFI: my jim to vyridime;-)
    GRYFFI
    GRYFFI --- ---
    kluucííí jste NÉÉÉÉJJJJJJJJJJJ :0)
    WINTERMUTE_A
    WINTERMUTE_A --- ---
    prodam 2 x technics 1210 mk5g s jehlami stanton i slipmats...perfektni stav..cena 25.tis.kc
    NOELL23
    NOELL23 --- ---
    jo tak to souhlas ale kdyz neocekavas zadnej honorar a hrajes to pouze pro pobaveni lidi a vopravdu se snazis a nezkousis nejaky smee ze poustis cizi sety, tak myslim ze je to ok...jinak dik za nazor
    TOXA
    TOXA --- ---
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    no tak když máš vánoční hravou tak to je potom jiná :DD
    DUB
    DUB --- ---
    NOELL23: sem asi uz zvyklej kdyz poustet hotovy pisnicky na akci pro lidi, tak preferuju medium bud vinyl nebo CD z kterejch je jasny jestli je to original v plnohodnotny zvukovy kvalite.
    naopak kdyz se snazis hrat svoje vlastni pisnicky nazivo tak je jasny ze k tomu potrebujes komp. to ze nekdo hraje z traktora z disku kde ma 200GB postahovanejch tracku mi moc sympaticky neprijde, treba proto ze kdyz dostane honorar za hrani tak si za nej muze koupit treba svickovou s desitkou, pac novy tracky se mu mezi tim nez se nazere doma postahujou z torrentu. nekolikrat se mi uz stalo ze na akci hrali naky typove a pustily cizi SET, nebo naopak pustily nakej song a ani nevedeli co to je a nazivali to eneskackama :)
    staci ti takle muj nazor na to nebo se mam jeste vic rozepsat? :)
    TOXA
    TOXA --- ---
    JIRIKK: ale prosimte.. to je preci takovej pingpong.. nekteri maji radi slovo "clash".. mam vanocni hravou naladu no, tak sry

    jinak my si proste zahrajem po boku vyborne boleslavske kapely v ucku, a na rychte bude jina akce.. to se stava, nejak bych to nehrotil
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    TOXA: hele toxo nebyl si to ty kdo prohlašoval že rád podpoří jakoukoliv akci v MB když do tebe na rychťáckym gb každej ryl jak děláš blbě rychtu? myslim že je každýmu šumák že se s dubem nesnášíte. spíš by sme si měli vzájemně vycházet vstříc než si házet klacky pod nohy imho.
    NOELL23
    NOELL23 --- ---
    dube ete ses porad jako nevyjadril k tomu co ti na tom vadi.....komp+mp3
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    DUB: hraju na flétnu a tamburínu.
    DUB
    DUB --- ---
    ACIDACID: a ty na neco hrajes? mp3? z kompa? podle tvejch reakci mi to tak pride, pak taky kecas pekny sracky o nakejch bramborach a skritkach, mozna moc ctes ty knizky
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    navíc sem slyšel, že do uturnu toho 19. příjde fakt plno skřítků. a skřítek jirka řikal, že by ho lákalo i to regéčko, ale povídal :"prej se tam budou šířit negativní emoce."
    a to pánové nemaj lidi a především pohádkové bytosti vůbec rády. dost OT
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    DUB: hele jako víš co vole. můžeš hrát i z brambor, nebo na mrkev. tady ale přece ale vůbec nejde jestli si hraješ na brambory, nebo s dětma.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TMS: no zeptat, ale předtím si vezmu chrániče na zuby:-))))
    DUB
    DUB --- ---
    ACIDQA: my mame zas doma nejradsi parky vegetaky
    NOELL23
    NOELL23 --- ---
    lepsi odpoved sem uz ani necekal.....podle mne ne tom nejni nic spatnyho hrat z kompa a v mp3...v dnesni dobe..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam