• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXAatd.rezzet soundsystem aneb zlom a rovnej::.
    KOTLIK
    KOTLIK --- ---
    TMS: nevím jestli někdo pojede promítat prosím slíbyl mi raggamuff že mě vezme sebou nemužu se mu dovolat kdyby si s ním mluvil at se mi prosím ozve at se mužem dohodnout
    KASSARAR
    KASSARAR --- ---
    ozvu se co nejdriv, momentlne zvazuju, ze budu nekde uplne daleko pryc;)
    TMS
    TMS --- ---
    tak kdo by mel cestu do MH at se staví.) bere se malej zvuk+svetla tak to snad bude lepsi nez co je v cajku na stalo.


    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    TMS: hej dobre!
    TMS
    TMS --- ---
    ACIDQA: n2eka z nbk. dela mi aj design programu na rychtu.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    TMS: leták dobrej... kdo dělal?
    TMS
    TMS --- ---

    letak na nbk. je to domluveny na rychlo, ze sem nikomu nestacil o tom rict tk snad nekdo pojede hrat.)
    TMS
    TMS --- ---
    IKOGNITO: kdyz budu mluvit za sebe tak prumerne dobrej pocit,ale nic extra. fajn prostor a super obsluha na baru:) Lidi az na placeni vstupu byli taky celkem v pohode, ale aby se tancovalo tak se muselo solit coz me uz nak nebavi..
    chillout byl prijemnej se slapavou hudbou, ale skoda, ze tam nebylo vic lidi:(
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    Tms: tak jakej ste měli pocit z Lovosic?
    TMS
    TMS --- ---
    RAGAMUFF: to je dost tak asi nic.) ty nebudes hrat na zlomeny stg?
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    cece ja martin danilo buran michal tzn pet lidi ;)
    TMS
    TMS --- ---
    prosim kolik bude vubec hrat lidi od Visna za bory ted v patek??
    ja jen, ze by se daly i gramce do chilloutu a chvili bysme tam taky zahrali, ale to zalezi kolik vas bude na hrani..
    TMS
    TMS --- ---
    FEFE: to by byla vzacna navsteva teda:) podniknout bysme neco meli - nejradsi bych uz venku.) co carodky??
    FEFE
    FEFE --- ---
    Mohli bychom neco podniknout v Usti i v Bolce ... rad bych Vas po dlouhy dobe taky vide. kuwa :-)
    FEFE
    FEFE --- ---
    WAKO: Panove Lovosice nejsou tak daleko... mozna se ukazeme ;-)
    WAKO
    WAKO --- ---
    JAMEZZ
    JAMEZZ --- ---
    Ahoooj, čtěte čtěte nebo o hodně příjdete.


    Dne 21.2.2009 se na Rychtě v MB koná snad velkolepý KONCERT tří hudebních těles, jde o dva rádoby umělecké spolky z MB Kapely THE BLUES BUTCHERS BAND a 3.KULTURA a dále o hosta JaZzovou TAJNOU CHUŤ, která knám přijede až z daleké Prahy a jejichž hra je skutečně virtuozní či přímo nebeszky extatická na duši hladící. V případě, že něco vyděláme navíc částka půjde na pomoc jednomu indickému kmeni, který přišel při honbě o všeobecné blaho globalizovného světa o střechu nad hlavou - tedy o prales kde předtím věky pobýval. Uskuteční se také zajímavá projekce krátkých experimentálních filmů, z promítačky Honzíka Černíka. Bude se pít, zpívat a veselit se, když Arnošt dá až do časného rána. Tak koukejte všichni přijít a řekněte taky kamarádům.
    WAKO
    WAKO --- ---
    dyt to končilo regétekkem přeci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam